top of page

Nowości z zeszłego tygodnia

Porcja nowości od Asi

Z totalnych nowości mamy:

W pogoni za słońcem - Cys wiedzie spokojny żywot u boku pięknej Irene. Pewnego dnia jego poukładanym światem wstrząsa wiadomość o śmierci brata, z którym od ponad dziesięciu lat nie utrzymywał kontaktu. Teraz Cys - zgodnie z ostatnią wolą zmarłego - musi przygarnąć pod swój dach jego adoptowanego syna, 17-letniego Kaia. Wzajemna fascynacja sprawia, że Cys i Kai, wbrew zdrowemu rozsądkowi, zbliżają się do siebie. Nie spodziewają się jednak, że zakazany romans szybko pociągnie za sobą tragiczne w skutkach konsekwencje... Problemy na ich drodze piętrzą się, kolejne skrzętnie skrywane sekrety wychodzą na jaw, a przyszłość kochanków staje pod znakiem zapytania. Bo czy Kai na pewno jest tym, za kogo się podaje? Przed Wami zaskakująca, pełna namiętności historia, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje.

1. Narzeczona Vahlii - Zbiór czterech historii rozgrywających się w fantastycznych światach i niezwykłych okolicznościach. Znajdziecie tu opowieść o smoczym potomku i kapłance, czarodziejce i żyjącym na odludziu młodzieńcu, który nie cierpi magii, a także strażniku świętego drzewa, który niespodziewanie spotyka bóstwo, któremu od lat służył.

2. Mnich i pająk - Przygodowa manga fantasy. Podczas pielgrzymki buddyjski mnich spotyka tajemniczego chłopca. Szybko okazuje się, że nie jest on człowiekiem, tylko demonem-pająkiem. Mnich nie odczuwa jednak strachu, zawsze lepiej czuł się w towarzystwie potworów niż ludzi. Czy wpadnie też w tę nietypową sieć miłości?

3. Anohana - Kwiat, który widzieliśmy tamtego dnia - Jinta Yadomi, znany również jako Jintan, założył w podstawówce z przyjaciółmi grupę Super Bustersów Pokoju, który jednak rozpada się po śmierci Menmy. Co się jednak stanie, kiedy zmarła dziewczynka ponownie stanie przed nimi?!


​​Porcja nowości od ShiroKuro

Z totalnych nowości:

Poranek ściętych głów - Główny bohater, Yamada Asaemon, jest postacią fikcyjną, ale cała opowieść bazuje na autentycznych wydarzeniach. Asaemon obejmuje pieczę nad stanowiskiem, które dziedziczy po ojcu. Jest odpowiedzialny za testowanie mieczy. Sprawdza je podczas egzekucji zlecanych przez władzę.


​​1 commento


Asia Spychalska
Asia Spychalska
04 mag 2020

Dobry pomysł z tymi opisami totalnych nowości

Mi piace
Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page