top of page

Vocaloid News 5-17 maja 2020

Konnichiwa mina,

I znów upłynęły dwa tygodnie od ostatniej aktualizacji naszych info o Miku. No niestety w zeszłym tygodniu nawiedzili mnie goście, a potem wiecie, jak to jest po weekendzie, no więc, tak jakoś zeszło do kolejnej niedzieli. Podobnie, jak ostatnio, zaczynamy od nowych albumów. Tym razem na stronie https://karent.jp/ pojawiło się ich 5.

1. ALBUMY

1.1 Fortune Heart, aut. Kid P, śpiewa Kagamine Len (w dwóch przypadkach z KAITO), gatunek: pop.

Utwory:

1. Sweets Love Magic (feat. Kagamine Len)

2. Gorgeous Runaway Tenderness (feat. Kagamine Len)

3. Love Rabbit (feat. Kagamine Len)

4. Extraordinary Smile (feat. Kagamine Len)

5. Hands Wash (feat. Kagamine Len&KAITO)

6. Love Accent (feat. Kagamine Len)

7. very very blue sky (feat. Kagamine Len)

8. SAKURA Landscape (feat. Kagamine Len&KAITO)


1.2 The song of Monster, aut. shino, śpiewa Hatsune Miku, gatunek: pop. Jedyna piosenka ma tytuł, taki sam jak album i powiem szczerze ten kawałek naprawdę jest ponadprzeciętny, co tylko pokazuje, że powiedzenie "raz a dobrze" jest jak najbardziej słuszne (przynajmniej w tym przypadku).


1.3 Astrology of Destiny, aut. Udon Timer P, śpiewa Hatsune Miku, gatunek: pop. Jedyna piosenka ma tytuł, taki sam jak album.


1.4 Melody Of Starry Sky, aut. Udon Timer P, śpiewa Hatsune Miku, gatunek: pop. Jedyna piosenka ma tytuł, taki sam jak album.


1.5 koigusa bayashi, aut. F. Koshiba, śpiewają: KAITO i Hatsune Miku, gatunek: pop. Jedyna piosenka ma tytuł, taki sam jak album.2. KONKURSY

KONKURS DLA ILUSTRATORÓW Z OKAZJI 15 LECIA ISTNIENIA MEIKO.

Choć swoje 15te urodziny Meiko obchodziła w listopadzie zeszłego roku, to teraz Piapro ogłosiło, że rozpocznie współpracę z artystami wybranych prac. Zwycięzcy otrzymają przedmioty związane z Meiko, a ich prace będą prezentowane na różnych wydarzeniach organizowanych z udziałem Crypton Future Media.


Więcej informacji na oficjalnym blogu Hatsune Miku:


3. EVENTY (albo raczej ich brak)

Magical Mirai 2020 w Osace przesunięty na inny termin.

Niestety organizatorzy Magical Mirai oficjalnie podali informację o przesunięciu imprezy (planowo miała być w pierwszej dekadzie sierpnia). Póki co nowej daty nie ma. Oczywiście wszystko z winy COVID-19.


Więcej:


4. INNE

Hatsune Miku Project DIVA: Mega Mix wreszcie dostępny

Fantastyczna wiadomość dla fanów Miku, posiadających Nintendo Switcha. Wreszcie doczekali się wydania Hatsune Miku Project DIVA: Mega Mix. Dodatkowo można nabyć aż 6 paczek DLC z piosenkami Miku, a w każdej paczce znajduje się po 6 utworów.

Oficjalna strona gry: https://miku.sega.com/megamix/


I to tyle na teraz.

Sayonara Goodbye

MrJogurt

Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page