top of page

Vocaloid News 22 czerwca - 5 lipca 2020

Konnichiwa mina,

Witam szczęśliwców, którzy już się cieszą wakacjami lub urlopem. Farciarze z Was. Nie będę Wam niczego życzył, bo i tak macie za dobrze :P. Przede wszystkim jednak chcę pocieszyć wszystkich pechowców, którzy nie mogą wypocząć, bo potrzebuje ich praca. Nie martwcie się, nie jesteście sami. Wasz ulubiony MrJogurt też się wakacjami nie nacieszy w tym roku (znowu)!!

Żeby się nie nudzić na wakacjach, dodatkowo mamy wybory. Spór jest gorący niczym nasze letnie słoneczko. Atmosfera jest napięta do takiego stopnia, że naprawdę się cieszę, że nie mamy w Polsce powszechnego dostępu do broni. Wojna domowa byłaby gwarantowana. Co by nie mówić, politycy celowo podsycają ogień, bo ewidentnie obie strony na tym korzystają. A my często dajemy się im wciągnąć w to szaleństwo nienawiści. Szkoda, że Polacy już tak mają od wieków, nie potrafimy się dogadywać w czasach pokoju, a potem jest płacz, bo przychodzi kolejny zaborca, właśnie dlatego, bo nie potrafiliśmy znaleźć wspólnego języka. Chciałbym powiedzieć, że Polak mądry po szkodzie, ale niestety tak nigdy nie było i raczej nie będzie. Festiwal nienawiści nakręca się zresztą nie tylko w Polsce, ale w całym zachodnim świecie, szczególnie widać to w USA. Gdzie to wszystko nas zaprowadzi, nie chcę nawet zgadywać. Na szczęście mam zawsze Miku w komputerze. Dzięki niej mogę się na trochę oderwać od tego szaleństwa. A skoro mowa o Miku, to zaczynamy nasze newsy za okres 22 czerwca - 5 lipca.

1. Albumy

a) Blue-eyed Astraea, aut. Udon Timer P, śpiewa Hatsune Miku, gatunek: pop. Jedyna piosenka ma tytuł, taki sam jak album.


b) Philosophical Zombieism, aut. Buriru, śpiewa Hatsune Miku, gatunek: dance/electronic. Jedyna piosenka ma tytuł, taki sam jak album.


I to już niestety wszystko, jak widać, przez dwa tygodnie przybyły tylko 2 nowe piosenki. Ehhh słabo.

Przejdźmy więc do innych spraw.


2. Ciekawostki

a) Wreszcie nastąpiło oficjalne wydanie gry “Hatsune Miku – Tap Wonder” na urządzenia mobilne. Sprawdzałem, gra jest dostępna na pewno w sklepie Google. Jak gra wygląda to zobaczycie tu:


b) Ogłoszono kolejny konkurs na ilustrację Miku z okazji jej nadchodzących urodzin. Zwycięska praca zostanie przedstawiona na stronie For Fans By Fans 31 sierpnia. Czas na oddanie ilustracji upływa 30 lipca.

Więcej doczytacie tutaj:


c) Oficjalny kanał Hatsune Miku na youtubie świętuje 1mln subskrypcji

Kanał ten został założony w grudniu 2011 r. Od tego czasu załadowano na stronę 312 utworów, a odsłon zaliczono ponad 100mln.

Gratulujemy i będziemy dalej Miku na youtubie odwiedzać, notorycznie, jak na fanatyków przystało!!
I to tyle na teraz.

Sayonara Goodbye

MrJogurt
Comentarios


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page