WIX500 - ANIME I KORONANEWSY

Konnichiwa!


Matt Predator desu! Tytuł dosyć tajemniczy, ale ma dużo wspólnego z moimi opóźnieniami w tym wydaniu. Jak informatyk wie, najbardziej irytującą liczbą dla internauty jest 404. W moim przypadku jest to 500 i nie ma to żadnego związku z 500+. Przez błąd 500 na Wixie nie mogłem uzyskać dostępu do bloga, serwer przeciążony, ale na Chrome. Musiałem dokończyć w Edge'u. Wydaje się, że na obecną chwilę sytuacja w Chrome się unormowała i mam nadzieję, że takich irytujących 500-tek za dużo nie będzie. Stąc tytuł WIX500. Tak naprawdę na wstępie tu kończę, bo to mi jedyne przyszło na myśl, więc czas przejść do newsów:


KORONANEWSY

1. Agencja aktora głosowego Kenyuu Horiuchiego - Kenyu Office ogłosiła 10 listopada, że Horiuchi uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa (COVID-19). Horiuchi przeszedł testy po skontaktowaniu się z ośrodkiem zdrowia w sprawie bliskiego kontaktu z chorobą. W ogłoszeniu zauważono, że Horiuchi nie ma objawów choroby COVID-19, a jego stan jest stabilny, bez gorączki i kaszlu.


Agencja oświadczyła, że zgodnie z wytycznymi ekspertów medycznych i agencji rządowych podejmuje odpowiednie środki w celu zapewnienia zdrowia swoich aktorów, personelu, gości i osób pokrewnych. Firma przeprosiła również za wywołanie niepokoju i niedogodności


2. To zdjęcie mężczyzny wycofującego się w gigantycznym kombinezonie Metapoda z napisem „Zdecydowanie nie chcę wychodzić na zewnątrz” jest najbardziej fascynującym obrazem, jaki widziałem przez cały rok. To w skrócie nastrój roku 2020. To także prawdziwa rzecz, którą możesz kupić, wraz z wygodnym wyściełanym wnętrzem.

9 listopada Premium Bandai ogłosiło, że wypuszcza wyściełany kombinezon kokonu Pokémona. Produkt, którego długość mierzona po przekątnej wynosi 1,7 metra, jest opisywany jako idealny środek przeciwstresowy dla osób pracujących w domu. Możesz wejść do środka i wygodnie odpocząć w różnych pozycjach.

Przedmiot kosztuje 35 000 jenów (333 $) i zostanie wysłany w kwietniu.


UWAGA OD ANN: Premium Bandai przeprasza, że kombinezon Metapoda nie może w rzeczywistości używać utwardzacza i prosi o zrozumienie

3. Oficjalna strona internetowa konwentu Katsucon w Maryland ogłosiła 11 listopada, że pracownicy odwołali wydarzenie w 2021 r. z powodu trwającej pandemii COVID-19. Celem personelu jest ponowne zorganizowanie konwentu w 2022 r. Odwołanie konwentu jest pierwszym od 27 lat.


Przyszłoroczny konwent został zaplanowany na luty 2021 r. w Gaylord National Convention Center w National Harbour w stanie Maryland. W komunikacie stwierdzono, że pracownicy zamierzają postępować zgodnie z przyszłorocznym konwentem i zbadali „zmiany strukturalne w układzie i działaniu konwentu”. Jednak pracownicy i centrum kongresowe stwierdzili, że nie będą w stanie utrzymać konwentu na poziomie jego standardów w świetle przepisów dotyczących COVID-19. W ogłoszeniu dodano: „Chociaż naszym celem jest zorganizowanie jak najlepszego konwentu, ostatecznie najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, gości i uczestników”.


Konwent oferuje automatyczne zwroty kosztów za rejestrację wstępną uczestników i rezerwacje hotelowe. Uczestnicy, którzy dokonali rezerwacji, nie mogą obecnie przenieść ich na planowane wydarzenie w 2022 roku.


Tegoroczny konwent Katsucon odbył się w Gaylord National Convention Center w dniach 14-16 lutego

4. Animé Los Angeles ogłosiło 13 listopada na Twitterze, że odwołuje wydarzenie Animé Los Angeles 17 zaplanowane na styczeń 2021 r. ze względu na skutki pandemii koronawirusa (COVID-19). Wydarzenie odbędzie się teraz w dniach 6-9 stycznia 2022 r. w Long Beach Convention Center w Long Beach w Kalifornii.


Personel Animé Los Angeles potwierdził, że bilety i miejsca u sprzedawców zostaną przeniesione na wydarzenie w 2022 roku. Pracownicy ogłosili również specjalną, limitowaną edycję przypinki „ALA 2021”, która będzie dostępna dla artystów, sprzedawców i uczestników, którzy kupili bilet na wydarzenie w 2020 roku. Sprzedaż biletów zostanie wstrzymana od 30 listopada i wznowiona na początku 2021 roku.


Personel Animé Los Angeles dodał, że rezerwacje hotelowe dokonane za pośrednictwem oficjalnego bloku rezerwacji zostaną automatycznie anulowane. Informacje o hotelu i linki do rezerwacji nowego miejsca będą dostępne na stronie Animé Los Angeles w 2021 roku.


Animé Los Angeles opisuje wydarzenie:


Animé Los Angeles, założone w 2005 roku, to średniej wielkości, skupiony na społeczności anime konwent z bardziej umiarkowanym środowiskiem, w którym możesz spotkać się ze starymi przyjaciółmi i poznać nowych, oferując jednocześnie mnóstwo różnorodnych programów, aby nasi członkowie byli zajęci i dobrze się bawili. Jesteśmy prowadzeni z myślą o naszych fanach, mając nadzieję na zbliżenie ludzi do siebie, jednocześnie celebrując wspólną miłość do anime, cosplayu i fandomu

5. W Warner Bros. trwają rozmowy na temat przyszłości komiksowego widowiska Wonder Woman 1984.


Przypomnijmy, że na chwilę obecną Wonder Woman 1984 jest zapowiedziana jako grudniowa premiera kinowa. Ponieważ jednak znaczna część europejskich kin jest zamkniętych, a sytuacja w Stanach Zjednoczonych z każdym dniem staje się coraz bardziej dramatyczna, nikt nie wierzy w utrzymanie tej daty.


Z doniesień medialnych wynika, że w tej chwili każda opcja jest możliwa. Bloomberg sugeruje, że Wonder Woman 1984 trafi w grudniu do wybranych kin, a w styczniu pojawi się w sieci, zapewne na platformie HBO Max. Podobno była również rozważana opcja równoczesnej premiery w kinach i w sieci. Deadline jednak twierdzi, że te pomysły upadły.


Innym rozwiązaniem jest czekanie, aż kinowa sytuacja w Europie i Ameryce wyjaśni się. Stąd możliwe jest przeniesienie premiery na lato przyszłego roku. Deadline sugeruje, że amerykańska data premiery może zostać ustalona na 4 czerwca 2021 roku.


Portal Deadline sugeruje również, że Wonder Woman 1984 jest kością niezgody między Warner Bros. a AT&T, właścicielem studia. Przedstawiciele koncernu medialnego nie ogarniają biznesu kinowego i nie rozumieją, dlaczego studio preferuje czekanie na lepsze czasy. Opóźnianie premiery generuje koszty, a AT&T wydało już gigantyczną kwotę na rozwój platformy i chciałoby jak najszybciej widzieć rezultaty swojej inwestycji. Zarobki samego filmu są w tym przypadku mniej istotne od tego, ilu Amerykanów wybierze ich usługi telekomunikacyjne.


Z drugiej strony zdaniem osób, z którymi rozmawiali dziennikarze Deadline, PVOD nie sprawdza się w przypadku widowisk o gigantycznych budżetach. Takie przynajmniej wnioski krążą po Hollywood po eksperymentach z dystrybucją internetową niektórych z tegorocznych blockbusterów.


Póki co oficjalne stanowisko Warner Bros. nie uległo zmianie: Wonder Woman 1984 ma trafić do kin

6. Soumitra Chatterjee, legendarny hinduski aktor, zmarł 15 listopada w wieku 85 lat z powodu komplikacji związanych z koronawirusem. Córka gwiazdora poinformowała, że Chatterjee przebywał w szpitalu od początku października, kiedy to stwierdzono u niego COVID-19.


W ciągu kilkudziesięciu lat kariery Soumitra Chatterjee zagrał w ponad dwustu filmach, a największą sławę przyniosły mu role grane u nagrodzonego honorowym Oscarem Satyajity Raya. Widzowie interesujący się bollywoodzkim kinem na pewno pamiętają Chatterjee z takich filmów, jak Świat Apu, Samotna żona, Dni i noce w lesie czy Dom i świat. Łącznie Chatterjee zagrał w 14 produkcjach reżyserowanych przez Raya.


Oprócz imponującego dorobku w świecie filmu Soumitra Chatterjee słynął także ze swojej twórczości dramaturgicznej i poezji.


W 2012 roku Chatterjee został uhonorowany najważniejszą filmową nagrodą w Indiach Dada Saheb Phalke Award, a w 2017 roku jako pierwszy hinduski aktor odebrał Ordre des Arts et des Lettres – prestiżową francuską nagrodę dla artystów

ANIME

1. Dlaczego wg ANN anime EX-ARM jest okropne?

2. HIDIVE ogłosił 9 listopada, że rozpocznie streaming anime Fragtime 16 listopada o godzinie 11:00 czasu wschodniego w języku japońskim z angielskimi napisami i angielskim dubem. Anime będzie transmitowane w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, RPA, Ameryce Łacińskiej, Holandii, krajach skandynawskich, Hiszpanii i Portugalii.


Sentai Filmworks wydało licencję na anime i wypuściło anime na domowe wideo w sierpniu.


Anime miało swoją amerykańską premierę w listopadzie 2019 roku w Anime NYC bezpośrednio przed panelem Sentai Filmworks, z udziałem aktorki głosowej Miku Itō i producenta Yūsuke Terady. Anime zostało otwarte z ograniczonymi pokazami w Shinjuku's Wald 9 i innych kinach w Japonii w listopadzie 2019 roku.


Takuya Satō (Kase-san and Morning Glories) wyreżyserował anime i napisał scenariusz w Tear Studio (Lord of Vermilion: The Crimson King, Why the Hell are You Here, Teacher !?). Tomoko Sudo (reżyser animacji Kase-san and Morning Glories) zaprojektowała postacie. rionos (Kase-san and Morning Glories) skomponował muzykę. Pony Canyon dystrybuował film. Piosenka przewodnia filmu jest coverem piosenki „fragile” z 2001 roku popowej grupy Every Little Thing, wykonywanej przez Miku Itō i Yume Miyamoto jako ich bohaterki.


Angielska obsada dubu obejmuje:


Caitlynn French jako Moritani

Genevieve Simmons jako Murakami

Natalie Rial jako Kobayashi

Christina Kelly jako Aikawa

Blake Jackson jako Tamaki


Manga yuri skupia się na uczennicy szkoły średniej Misuzu Moritani. Misuzu ma moc zatrzymania czasu na trzy minuty dziennie. Pewnego dnia używa tej mocy, by podejrzeć spódnicę swojej koleżanki z klasy, pięknej Haruki Murakami, ale moc z jakiegoś powodu nie działa na Harukę, a Haruka odkrywa sekret Misuzu.


Sato opublikowała mangę na stronie „Champion Tap!” (obecnie znana jako Manga Cross) Akity Shoten w latach 2013-2014. Akita Shoten opublikował dwa tomy mangi.


Seven Seas Entertainment wydało mangę w wydaniu zbiorczym w kwietniu

3. Ekipa anime Fire Force ujawniła 10 listopada, że Silkroad zagra postać Antona, członka Special Fire Force Company 2, w dwudziestym odcinku anime 14 listopada. Silkroad jest liderem grupy komediowej Fischer's w YouTube i samozwańczym fanem Fire Force.


Nowy sezon miał premierę 3 lipca i będzie miał 24 odcinki. Funimation i Crunchyroll transmitują serię. Toonami miał premierę nowego sezonu 24 października.


Tatsuma Minamikawa (reżyser 12 odcinka Fire Force) reżyseruje anime (zastępuje Yukiego Yase z poprzedniego sezonu) i nadzoruje również scenariusze. Yumenosuke Tokuda dołączy do powracających pracowników Hideyukiego Moriokiego i Yoshio Kosakaia jako główny reżyser animacji (Morioka powraca również jako projektant postaci). Neito Hirohara dołączy do Hiroyukiego Ohkajiego i Tsutomu Matsuury jako główny animator. Kazunori Miyazato dołączy do powracającego członka zespołu Yoshito Takamine jako dyrektor artystyczny. Shin'ya Takano zastępuje Daisuke Kusakę na stanowisku dyrektora CGI.

Pierwszy sezon miał swoją premierę w lipcu 2019 r., a 24. i ostatni odcinek pierwszego sezonu wyemitowano 27 grudnia. Funimation transmitowało anime w serwisie streamingowym FunimationNow z angielskim dubbingiem. Crunchyroll również transmitował serię. Anime miało swoją premierę na Toonami w lipcu 2019 roku

4. Oficjalna strona internetowa serii Golden Kamuy ujawniła dwóch nowych członków obsady trzeciego sezonu anime. Nowo ogłoszeni członkowie obsady to:

Tasuku Hatanaka jako Yūsaku Hanazawa

Yuichiro Umehara jako Vasily

Trzeci sezon miał swoją premierę 5 października. Crunchyroll przesyła strumieniowo anime tak, jak jest emitowane w Japonii. Funimation przesyła strumieniowo angielski dub.


Nowe anime ma tę samą ekipę, a Hitoshi Nanba wyreżyseruje w Geno Studio. Noboru Takagi nadzoruje scenariusze serialu, a projektantem postaci jest Kenichi Ohnuki. Muzykę komponuje Kenichiro Suehiro.


Pierwszy sezon anime Golden Kamuy miał swoją premierę w kwietniu 2018 roku. Crunchyroll transmitował serial z angielskimi napisami w czasie jego emisji w Japonii, a Funimation transmitował go z angielskim dubbingiem. Drugi sezon miał swoją premierę w październiku 2018 r. Crunchyroll transmitował serię w trakcie jej emisji, a Funimation zaczął streamować angielski dub jeszcze w tym miesiącu.


Viz Media wydaje mangę w języku angielskim i opisuje jej pierwszy tom:


Na początku XX wieku weteran wojny rosyjsko-japońskiej, Saichi „Immortal” Sugimoto, przeżywa skromne życie podczas powojennej gorączki złota na pustkowiu Hokkaido. Kiedy natrafia na mapę do fortuny w ukrytym złocie Ajnów, wyrusza na zdradliwą wyprawę, aby ją znaleźć. Ale Sugimoto nie jest jedyną zainteresowaną stroną, a każdy, kto wie o złocie, zabije, aby je posiadać! W obliczu trudnych warunków północnej dziczy, bezwzględnych przestępców i nieuczciwych japońskich żołnierzy, Sugimoto będzie potrzebował wszystkich swoich umiejętności i szczęścia - oraz pomocy dziewczyny z Ajnów imieniem Asirpa - aby przeżyć.


Satoru Noda wypuścił trwającą obecnie mangę w magazynie Shueishy - Young Jump w 2014 roku. 15. tom mangi został wydany we wrześniu 2018 roku i zawierał DVD z anime, skupiające się na arcu z mangi Barato. 17 tom mangi został wydany w marcu 2019 roku i także zawierał anime DVD. Trzecie oryginalne wideo anime (OVA) dla arcu Monster, zostało wydane wraz z 19. tomem mangi we wrześniu ubiegłego roku. 23. tom ukaże się 18 września wraz z czwartym odcinkiem OVA, który jest adaptacją „zakazanej” historii z mangi „Shiton Animal Chronicles”

5. Oficjalna strona internetowa anime Pretty Boy Detective Club (Bishōnen Tanteidan) ujawniła personel i nową oprawę graficzną anime 13 listopada.


Studio SHAFT produkuje animację i prezentuje projekt wspólnie z Kodansha i Aniplex. Akiyuki Simbo (Madoka Magica, Monogatari Series, Marcowy lew) jest reżyserem nadzorującym anime, podczas gdy Hiroki Yamamura (And Yet the Town Moves, Fate / Extra Last Encore) adaptuje projekty postaci do animacji.


Anime będzie miało premierę w 2021 roku.


Vertical udzielił licencji na nowelkę i 29 września wydał pierwszy tom. Firma opisuje nowelkę:


Zasady Klubu Detektywów Pretty Boy:

1. Bądź ładna.

2. Bądź chłopcem.

3. Bądź detektywem.

Mayumi Dojima, uczennica drugiego roku ekskluzywnego gimnazjum Yubiwa Academy, coś straciła - gwiazdę, którą dostrzegła tylko raz, dziesięć lat temu. Ale pomoc jest w drodze w postaci nieoficjalnego, tajemniczego i dogłębnie tajemniczego klubu detektywów Pretty Boy! Mówi się, że rozwiązują problemy w szkole (z których większość sami mogli stworzyć) z powodów estetycznych, a nie finansowych, tych pięciu wspaniałych chłopców przenosi Mayumi w ich świat podniecenia, niebezpieczeństwa i przytłaczającego piękna. Tak zaczyna się ekscytująca nowa seria tajemnic od znanego autora NISIOISINa (seria Monogatari) i Kinako!


Suzuka Oda (Psychic Detective Yakumo (14 tomów mangi w latach 2009-16, 13-odcinkowe anime jesienią 2010 roku)) wypuściła mangową adaptację nowelki w magazynie Kodanshy - ARIA w kwietniu 2016 r. Manga została przeniesiona do Shonen Magazine Edge w październiku 2018 r. po zaprzestaniu publikacji ARIA w kwietniu 2018 r. Pierwsza część mangi zakończyła się w lipcu 2019 r., a piąty tom mangi wydany we wrześniu 2019 r. Vertical również udzielił licencji na mangę i wypuści mangę w wydaniach zbiorczych typu dwa w jednym od lata 2021 r.

6. DMM Pictures ujawniło 13 listopada, że anime Sōkō Musume Senki będzie miało swoją premierę 6 stycznia i będzie emitowane w Tokyo MX, BS11 i MBS. Zespół ujawnił również pełną obsadę, członków obsady, plakat i zwiastun anime 13 listopada.


Obsada anime:


Rikako Aida jako Riko

Rie Murakawa jako Yui

Saori Ōnishi jako Kyōka

Ayaka Fukuhara jako Miharu

Saki Miyashita jako Suzuno


Keitaro Motonaga (Date A Live wszystkie trzy sezony, Digimon Adventure tri.) reżyseruje anime w Studio A-Cat we współpracy z Level 5. Yasuyuki Muto (Deadman Wonderland, Sengoku Basara - Samurai Kings) nadzoruje scenariusze serialu, a Kumi Horii (Infinite Stratos 2, Lovedol ~ Lovely Idol ~) projektuje postacie. Go Sakabe (Date A Live wszystkie trzy sezony, filmy Digimon Adventure tri.) komponuje muzykę w DMM Music.

Inni pracownicy to:


Mimesis Design: Yasuhiro Moriki

Mechanical Design: Kenji Andou, Koji Watanabe

Worldview Setting and Military Adviser: Takaaki Suzuki

Color Design: Sayoko Yokoyama

Art Design: Katsuhisa Takiguchi (Studio Tulip)

Art Director: Daisuke Negishi (Studio Tulip)

3DCG Director: Takayuki Honma

Director of Photography: Akio Hayashi (PRA)

Editing: Yoshiaki Kimura

Sound Director: Yasunori Ebina


Historia anime będzie oparta na historii Sōkō Musume Mizel Rem Crisis, reboot wersji gry należącej do franczyzy, która została wydana 21 maja. Gra pierwotnie zadebiutowała w styczniu 2018 r., ale została wycofana z powodu długotrwałej konserwacji w czerwcu 2018 r.


W grze postacie kobiece są ubrane w części robotów Little Battlers eXperience. DMM Games i Level 5 ogłosiły projekt we wrześniu 2017 r. DMM Games przesłało strumieniowo animowane wideo do gry w październiku 2017 r.


Sōkō Musume jest planowana jako franczyza multimedialna, z planowanymi modelami plastikowymi od Kotobukiyi i mangą, która pojawiła się w magazynie Corocoro Aniki Shogakukana w wydaniu zimowym 2020 w listopadzie 2019 roku.


Little Battlers eXperience był drugim projektem multimedialnym Level 5 po Inazuma Eleven. Level 5 zadebiutował grą jako pierwsza „gra fabularna polegająca na budowaniu modeli plastikowych w niedalekiej przyszłości” w czerwcu 2011 roku na PSP. Firma wydała kilka innych gier na Nintendo 3DS i PS Vita. Gra Danbōru Senki Baku Boost na Nintendo 3DS pojawiła się w Japonii w 2012 roku, a w Ameryce Północnej i Europie w 2015 roku pod tytułem LBX: Little Battlers eXperience

7. Oficjalna strona anime Seven Deadly Sins ujawniła 11 listopada nowy film promocyjny i grafikę dla Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan (The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement), nowej serii anime. Wideo zapowiada fabułę finału, ujawnia personel anime i datę premiery 6 stycznia w TV Tokyo.

Netflix opublikował 10 listopada nowy zwiastun anime z angielskimi napisami. Teaser ujawnił, że Netflix będzie transmitować anime w 2021 roku. Netflix opublikował również angielską wersję nowej grafiki anime.

Wszyscy ogłoszeni pracownicy powracają z poprzedniej serii The Seven Deadly Sins: Imperial Wrath of The Gods. Susumu Nishizawa powraca, aby wyreżyserować anime w Studio DEEN, a Marvy Jack współpracuje przy produkcji animacji. Rintarou Ikeda powraca, aby nadzorować scenariusze serialu. Rie Nishino jest projektantem postaci animowanych. Chikako Yokota reżysruje dźwięk, a Hiroyuki Sawano, Kohta Yamamoto i Takafumi Wada ponownie komponują muzykę.


Seria została przesunięta w stosunku do wcześniej zaplanowanej październikowej premiery z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), ale została przesunięta na sierpień.


Główni członkowie obsady powrócą do nowego anime
8. Osaka Asahi Broadcasting Corporation (ABC) ogłosiła 11 listopada, że produkuje telewizyjne anime dla swojej maskotki Abciee Shūgyō Nikki (Abciee Study Diary), które zadebiutuje w styczniu. Aoi Yūki wyraża postać Abciee.


Historia anime koncentruje się na Abciee, niezidentyfikowanym tajemniczym zwierzęciu (takim jak potwór z Loch Ness), które pięć lat temu przyciągnęły fale radiowe, aby przybyć na piaszczystą ławicę Nakanoshima w Osace (gdzie znajduje się prawdziwa siedziba ABC). Jako nowa pracownica stacji telewizyjnej „Ebishi” (gra słowna w ABC i Abciee) stara się doskonalić dzięki pomocy przyjaciół i współpracowników.


Ryōsuke Aoike (Akindo Sei Little Peso, Kaiju Step Wandabada) reżyseruje anime

9. ZAPOWIEDZIANE WYDANIA PŁYTOWE: a) Sentai Filmworks ogłosiło 10 listopada, że udzieliło licencji na film anime Venus Wars i wyda go w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku na wideo domowe oraz w wersji cyfrowej.


Sentai Filmworks opisuje anime:


Kiedy wybucha wojna między wenusjańskimi narodami Isztar i Aphrodią, porywczy motocyklista Hiro Seno i energiczna reporterka Susan Sommers zostają złapani w krzyżowy ogień i uwięzieni za liniami wroga. Gdy Susan desperacko przekazuje masom realia wojny, Hiro musi odłożyć na bok swoją niechęć do wojny i walczyć nie tylko o swoje życie, ale o życie każdego ostatniego obywatela Wenus.


Yoshikazu Yasuhiko narysował oryginalną mangę, która trwała od 1986 do 1990 roku, a także wyreżyserował adaptację filmu anime z 1990 roku. Central Park Media licencjonował kiedyś ten film w Ameryce Północnej. Discotek Media wydał film na DVD w 2012 roku, a na Blu-ray w 2015 roku


b) Zaktualizowany grafik wydawniczy Manga Entertainment od 23 listopada do 26 kwietnia 2021 roku (w tym No Guns Life i Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious na zdjęciach)

c) Amazon UK wystawia z okazji 15-lecia edycję filmu Hayao Miyazakiego z 2004 roku - Ruchomy zamek Hauru na 14 grudnia, jako ekskluzywną od Amazona.


Ta nowa edycja zostanie zapakowana w duże pudełko (na zdjęciu). Pudełko zawiera książkę The Art of Howl's Moving Castle w twardej oprawie: duże karty z grafikami, plakat, brelok na monety do wózka, worek ze sznurkiem i podstawki na napoje.

Dodatki na płycie obejmują scenorysy z alternatywnym kątem; wywiad z autorką oryginalnej powieści brytyjskiej Dianą Wynne Jones; wywiad z Petem Doctorem z Pixaa; „Hello Mr. Lasseter Featurette”: Hayao Miyazaki odwiedza Pixar; Wyjaśnienie CG Featurette; dodatek ,„Dźwięki Ruchomego Zamku Hauru”; i Behind the Microphone.


W tej historii zwykła młoda kapeluszniczka imieniem Sophie zmieniła swoje życie, gdy zła wiedźma przekształca ją w starą kobietę. Nie mogąc stawić czoła swojej rodzinie w takim stanie, Sophie ucieka w poszukiwaniu sposobu na odzyskanie młodości. Po drodze Sophie pomaga strachowi z głową rzepy, który odwdzięcza się jej prowadząc ją do ruchomego zamku należącego do przerażającego czarodzieja Hauru. Tam zaprzyjaźnia się z uczniem Hauru - Marklem, ognistym demonem Hauru - Calciferem, a ostatecznie samym Hauru. Sophie zostaje sprzątaczką zamku, starając się nie tylko znaleźć rozwiązanie swojego problemu, ale także ocalić Hauru przed jego własnymi strasznymi sekretami

d) 16 listopada ukazały się: anime Arifureta - From Commonplace to World's Strongest na limitowanym combo Bluray / DVD oraz osobno na Bluray i DVD od Manga Entertainment i pierwsze 13 odcinków + OVA Hibike Euphonium na Bluray od Anime Limited

10. NEWSY MUSE ASIA: a) Muse Vietnam ogłosiło 9 i 10 listopada, że 11 listopada dodał zarówno anime Harukana Receive, jak i Love and Lies. Pierwsze odcinki obu seriali zadebiutowały na kanale YouTube o godzinie 19:00. GMT +7 z nowym odcinkiem każdego dnia.

Harukana Receive jest oparta na mandze Nyojizai, a premiera miała miejsce w lipcu 2018 roku. Toshiyuki Kubooka (Berserk: The Golden Age Arc) wyreżyserował anime w C2C, a Touko Machida (A Centaur's Life, Wake Up, Girls!) nadzorował i napisał scenariusze serialu. Takeshi Oda (Onee-chan ga Kita, Tenchi Muyo! Ryo Ohki 4) zaprojektował postacie i był głównym reżyserem animacji. Akiko Fujita wyreżyserowała dźwięk w HALF H · P STUDIO. Rasmus Faber (The Asterisk War: The Academy City on the Water, Lagrange - The Flower of Rin-ne) skomponował muzykę w Kadokawa.


Seven Seas Entertainment wydaje mangę w Ameryce Północnej i opisuje historię:


Kiedy licealistka Haruka przenosi się na Okinawę, zakochuje się w plaży tuż za jej drzwiami i postanawia utworzyć drużynę siatkarską ze swoją kuzynką Kanatą. Jednak, ponieważ jest tak niska, Kanata zrezygnowała z siatkówki wieki temu. Czy Haruka może skłonić ją do ponownego podjęcia tego sportu na czas turnieju juniorów?


Nyoijizai opublikował mangę w magazynie Houbunshy - Manga Time Kirara Forward w sierpniu 2015 r., a zakończył ją 24 września. Houbunsha opublikował 10. i ostatni tom mangi 12 października.

Love and Lies jest oparte na mandze Musawo, a premiera miała miejsce w lipcu 2017 roku. Seiki Takuno (Yamada-kun and the Seven Witches, Poco's Udon World, Sekkō Boys) wyreżyserował anime w LIDEN FILMS. Za kompozycję serialu odpowiadał Natsuko Takahashi. Eriko Itō narysowała projekty postaci do animacji, a także była głównym reżyserem animacji.


Sentai Filmworks transmitowało anime w Ameryce Północnej i opisuje historię:


W celu zwiększenia współczynnika urodzeń Japonia stosuje kalkulację zdolności, która przypisuje partnerów młodym ludziom po ukończeniu 16. roku życia. Osoby, które odbiegają od przydzielonych im partnerów, są surowo karane. Yukari Nejima zakochał się w Misaki Tazaki od podstawówki i ostatecznie wyznaje jej miłość w swoje 16 urodziny, by dowiedzieć się, że został przydzielony do Ririny Sanady. Początkowo niezadowolona, ​​Ririna zgadza się pozwolić Yukari i Misaki na kontynuowanie ich nielegalnego związku w nadziei, że dowiedzą się więcej o miłości. Sprawy się komplikują, gdy Miłość i Kłamstwa zaczynają się przecinać.


Musawo wypuścił mangę w aplikacji DeNA - MangaBox zarówno w języku angielskim, jak i japońskim w sierpniu 2014 roku, a w ciągu miesiąca została uznana za najpopularniejszą pracę aplikacji z 3,5 milionami widzów. Oddzielna adaptacja filmowa Live-Action również została otwarta w 2017 roku. Kodansha opublikował 10. tom mangi 9 marca

b) Muse Malaysia ogłosiła 10 listopada, że udzieliła licencji na anime Heaven's Design Team (Tenchi Sōzō Design-bu). Muse Malaysia będzie streamować anime, gdy jego premiera odbędzie się w styczniu 2021 roku.


Kodansha Comics publikuje mangę w języku angielskim i opisuje historię:


W Dziale Projektowania Zwierząt w Niebie projektanci codziennie tworzą różnorodne nowe zwierzęta, walcząc z nieuzasadnionymi żądaniami swojego klienta: Boga. Zabawna, interesująca i pełna przydatnych informacji, seria ta odpowiada na pytania: „Dlaczego jednorożce nie mogą istnieć?”, „Co sprawia, że ​​zwierzę smakuje pysznie?”, „Co jest najpotężniejszym stworzeniem w oceanie?”, I , „Ptak kontra wąż: kto by wygrał?” Nie uwierzysz, że jest to manga, kiedy czytasz o polecanych zwierzętach w dołączonych pozycjach encyklopedii. Zespół projektantów Nieba sprawi, że Twoja następna podróż do zoo lub akwarium będzie 100 razy bardziej zabawniejsza!


Sōichi Masui (Sakura Quest, Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai) reżyseruje anime w Asahi Production. Michiko Yokote (Shirobako, The Magnificent KOTOBUKI, Children of the Whales) jest odpowiedzialna za kompozycję serialu. Sachiko Oohashi (Oruchuban Ebichu, Tama & Friends: Sagase! Mahō no Punipuni Stone) projektuje postacie. Hiroyuki Nemoto (Art Team Convoy) odpowiada za kierownictwo i scenografię. Momoko Naka jest reżyserem zdjęć. Hayato Matsuo (Keijo !!!!!!!!, Drifters) komponuje muzykę.


Manga wystartowała w magazynie Kodanshy - Morning two w 2017 roku, a Kodansha opublikował piąty tom mangi 23 kwietnia. Kodansha Comics opublikował czwarty tom w języku angielskim w grudniu. Autorami mangi są Hebi-ZouTsuta Suzuki i TARAKO. Seria zajęła 10. miejsce w rankingu Kono Manga ga Sugoi! 2019 mang dla mężczyzn

11. Oficjalna strona internetowa anime Dr. Ramune -Mysterious Disease Specialist- ogłosiła 11 listopada, że anime obsadziło Junichiego Suwabe jako mistrza Ramune, Momijiego. Witryna ujawniła również nową grafikę. Muse Malaysia ogłosiła 13 listopada, że uzyskała licencję na anime Dr Ramune: Mysterious Disease Specialist i będzie transmitować anime w styczniu, kiedy będzie miało premierę.

Junichi Suwabe jako Momiji, przystojny i najwyższej klasy lekarz, który specjalizuje się w leczeniu „tajemniczych chorób”. Jest mistrzem Ramune. Jednym z jego hobby jest dręczenie ludzi i jest szczególnie surowy wobec Ramune. Ponieważ nie ma wyczucia kierunku, zawsze towarzyszy mu „Pipopo”, tajemnicze zwierzątko, które stworzył, by poprowadzić go we właściwym kierunku.


Wcześniej ogłoszeni członkowie obsady, postacie i oficjalne opisy to:

Yūma Uchida jako Ramune, lekarz specjalizujący się w leczeniu pacjentów z „tajemniczymi chorobami”, które pojawiają się, gdy coś „dziwnego” wkrada się do serc osób o słabych umysłach. Jest lekarzem o paskudnych ustach, który jest niegrzeczny dla większości i bardzo rzadko rozumie atmosferę wokół niego. Jest jednak bardzo wykwalifikowanym lekarzem, który potrafi szybko zidentyfikować przyczynę każdej choroby. Ale ponieważ zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu, stara się nie traktować go zbyt surowo.

Takuma Nagatsuka jako Kuro, uczeń gimnazjum, który jest uczniem Ramune i pracuje jako asystent. Ma dobry osąd i zdolności motoryczne, a także racjonalny umysł. Trudno jest zrozumieć jego nastrój z powodu pokerowej twarzy i zawsze musi grać hetero, gdy Ramune coś mówi lub robi. Kuro całkowicie ufa umiejętnościom Ramune jako specjalisty od tajemniczych chorób.

Kana Ueda jako Ayame, była właścicielka „Mysterious Wares Shop Akatsuki”, która sama tworzy tajemnicze towary. Obecnie ma zaledwie 9 lat, ale zachowała wspomnienia z poprzedniego życia, w którym dożyła 103 lat. Świetnie troszczy się o ludzi, ale lubi też prowokować, kiedy tylko może. Kiedy wie, że może wygrać walkę, zwykle robi niebezpieczne rzeczy.

Nobuhiko Okamoto jako Nico, prawnuczka Ayame z poprzedniego życia i obecna właścicielka „Mysterious Wares Shop Akatsuki”. Jest bardzo ciepły, miły i zawsze uśmiechnięty, więc jest niezwykle popularny wśród dzieciaków z sąsiedztwa, które nazywają go uśmiechniętym mężczyzną. Zna Ramune od dziecka i myślą o sobie jak o braciach. Dzięki pewnym warunkom widzi otoczenie lepiej niż ktokolwiek inny.

Anime będzie miało premierę w styczniu. Crunchyroll rozpocznie transmisję serialu poza Azją „wkrótce po emisji telewizyjnej”.


Yūma Uchida, głos tytułowego bohatera, wykonuje OP „SHAKE! SHAKE! SHAKE!” Tetsuro Oda (Mushibugyō, Busou Shinki) komponuje muzykę do anime. Reżyserem dźwięku jest Hajjime Takakuwa (Kingdom, Twin Star Exorcists). Toshimitsu Kobayashi (Kono Oto Tomare !: Sounds of Life, Aoharu x Machinegun) zajmuje się projektami pod-postaci.


Oficjalna angielska strona anime opisuje tę historię:


Dopóki serca istnieją w ludziach, zawsze będą cierpieć. Kiedy coś „dziwnego” wejdzie do ich umysłu, w ich ciele pojawi się dziwna choroba. Choroba nazywana „tajemniczą chorobą” jest dla większości nieznana, ale z pewnością istnieje. Jest lekarz i praktykant, którzy potrafią zwalczyć chorobę, której współczesna medycyna nie potrafi wyleczyć.

Nazywa się Ramune. Cały czas zachowuje się swobodnie, ma paskudne usta i nawet nie wygląda na lekarza! Jednak gdy staje w obliczu tajemniczej choroby, jest w stanie szybko odkryć przyczynę głęboko zakorzenionego cierpienia swoich pacjentów i wyleczyć ich.


Hideaki Oba (Alice in the Country of Hearts: Wonderful Wonder World, Denkō Chō Tokkyū Hikarian - Lightning Attack Express, Hello Kitty Ringo no Mori no Fantasy) reżyseruje anime w Platinum Vision (Devils 'Line), a Ayumu Hisao (Devils' Line, Kono Oto Tomare !: Sounds of Life) nadzoruje i pisze scenariusze serialu. Youko Satou (7 SEEDS, Dog & Scissors, Saiyuki Reload Blast) projektuje postacie.


Aho Toro uruchomił mangę w listopadowym wydaniu magazynu Kodanshy - Monthly Shonen Sirius. Kodansha opublikował tak zwany "ostatni rozdział" mangi w sierpniu 2019 r., ale mangę wznowiono 7 września. Kodansha opublikował trzeci tom mangi w sierpniu 2019 r. Kodansha Comics udzielił licencji mangi i 17 listopada wyda pierwszy tom w formie cyfrowej

12. Oficjalne konto na Twitterze anime The Quintessential Quintuplets (Gotōbun no Hanayome) opublikowało 11 listopada film promocyjny postaci dla Gotōbun no Hanayome ∬ (The Quintessential Quintuplets ∬), drugiego sezonu. Film przedstawia Ichikę Nakano, najstarszą z pięciu sióstr.


Konto będzie transmitować filmy promocyjne postaci pozostałych czterech sióstr w ciągu najbliższych czterech tygodni.


Sezon zadebiutuje w TBS, Sun TV i BS11 w styczniu 2021 r. po opóźnieniu spowodowanym COVID-19. Początkowo nowy sezon miał mieć premierę w październiku.


Kaori (Endro ~ !, Yuyushiki, How to keep a mummy) reżyseruje nowy sezon, zastępując Satoshi Kuwabarę. Keiichirō Ōchi wraca z pierwszego sezonu, aby nadzorować scenariusze serialu. Bibury Animation Studio (Azur Lane, Grisaia: Phantom Trigger) animuje drugi sezon, zastępując Tezuka Productions. Masato Katsumata (asystent reżysera animacji Azur Lane) zajmuje się projektowaniem postaci i pełni funkcję głównego reżysera animacji. Hanae Nakamura i Miki Sakurai wracają, by komponować muzykę.


Dodatkowymi członkami personelu są:


Art Director: Akihito Ougiyama

Color Design: Aiko Matsuyama

Director of Photography: Daisuke Chiba

Editing: Mutsumi Takemiya

Sound Director: Hajime Takakuwa

Music Production: Nichion

Sound Production: Dax Production


W anime pojawi się powracająca obsada.

Pierwszy sezon anime miał premierę w styczniu 2019 roku i wyemitowano w 12 odcinkach. Crunchyroll transmitował serię tak, jak była emitowana w Japonii, a Funimation zaoferował angielski dub.


Pewnego dnia ubogi licealista imieniem Futaro Uesugi nabywa prywatną korepetycję z dobrym wynagrodzeniem. Ale jego uczniowie są jego kolegami z klasy !! I to pięcioraczki !! A-i wszystkie są wspaniałymi dziewczynami, ale są też wichrzycielami, którzy nienawidzą się uczyć i są o krok od oblewania! A jego pierwsze zadanie to po prostu zdobycie zaufania sióstr ?! Każdy dzień to impreza! Kurtyna unosi się na temat ekscentrycznej komedii romantycznej Nakano z uroczymi pięcioraczkami !!


Manga pojawiła się w Weekly Shōnen Magazine Kodanshy w sierpniu 2017, a Negi Haruba zakończył mangę w lutym. Mangę w Polsce jako Sposób na pięcioraczki wydaje Studio JG13. NEWSY CRUNCHYROLL: a) Crunchyroll ogłosił 11 listopada angielskie dubbingi i obsady dla anime Jujutsu Kaisen, I'm Standing on a Million Lives, TONIKAWA: Over The Moon For You i Noblesse. Firma będzie transmitować dubbingi w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i niemieckim dla wszystkich czterech anime.


Dub anime Jujutsu Kaisen będzie miał premierę 20 listopada o godzinie 17:00. SZAC. Angielska obsada dubu obejmuje:


Adam McArthur jako Yūji Itadori

Robbie Daymond jako Megumi Fushiguro

Anne Yatco jako Nobara Kugisaki

Kaiji Tang jako Satoru Gojō

Ray Chase jako Ryōmen Sukuna


Dub anime I'm Standing on a Million Lives będzie miał swoją premierę 13 listopada o 6:00 czasu wschodniego. Angielska obsada dubu obejmuje:


Zeno Robinson jako Yūsuke Yotsuya

Jeannie Tirado jako Iu Shindō

Valeria Rodriguez jako Kusue Hakozaki


Dub anime TONIKAWA: Over The Moon For You będzie miał premierę 20 listopada o godzinie 16:00. SZAC. Angielska obsada dubu obejmuje:


Zach Aguilar jako Nasa Yuzaki

Lauren Landa jako Tsukasa Tsukuyomi (Tsukasa Yuzaki)


Premiera angielskich, portugalskich, francuskich i niemieckich dubów anime Noblesse będzie miała miejsce 18 listopada o godzinie 15:00. SZAC. Hiszpański dub wystartuje 25 listopada.


Ray Chase jako Cadis Etrama Di Raizel

Sean Chiplock jako Frankenstein


Praca „Crunchyroll Original” - Onyx Equinox będzie miała swoją premierę 21 listopada o godzinie 16:00. EST i zostanie uruchomiona z dubbingami w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i niemieckim

14. Konto Netflix Anime na YouTube opublikowało teledysk z najnowszą piosenką amerykańskiego piosenkarza Stana Busha -„Born to Fight”. Film jest edytowany do klipów z Bakiego i Kengana Ashury, dwóch animowanych programów przesyłanych strumieniowo na Netflix, które mają motyw walki.


Dyskografia ze ścieżką dźwiękową Stana Busha obejmuje „The Touch” (The Transformers: The Movie), „Fight to Survive” (Bloodsport) i „Never Surrender” (Kickboxer). Przy tworzeniu teledysku Netflix Anime współpracował ze współscenarzystą „The Touch” - Lennym Macaluso.


Netflix miał premierę pierwszego sezonu anime Baki w czerwcu 2018 r. w Japonii i trwał przez 26 odcinków kończących się w grudniu 2018 r. Netflix opublikował pierwsze 13 odcinków poza Japonią w grudniu 2018 r., a następnie drugą połowę pierwszego sezonu w marcu 2019 r. Drugi sezon miał premierę w Japonii w lipcu.


Premiera anime Kengan Ashura na Netflix na całym świecie miała miejsce 31 lipca. Druga część anime, składająca się z odcinków od 13 do 24, zadebiutowała w serwisie Netflix 31 października

15. Oficjalna strona internetowa dla serii anime Tsukiuta. THE ANIMATION opublikowała 11 listopada przeprosiny od personelu sequela Tsukiuta. THE ANIMATION 2 dotyczące jakości animacji szóstego odcinka anime, którego premiera odbyła się 11 listopada. W komunikacie podano, że ekipa dokonywała korekt i poprawek aż do terminu zakończenia odcinka, ale błędy animacji pozostały w końcowej wersji. Komitet produkcyjny będzie nadal pracował nad przyszłymi odcinkami z zamiarem zapewnienia lepszej jakości.


Tsukiuta. THE ANIMATION 2 miał premierę 7 października. Pierwotnie anime miało mieć premierę w 2019 r., a następnie zostało opóźnione do kwietnia 2020 r., a następnie ponownie do lipca 2020 r. przed ostatnim opóźnieniem do października.


W anime pojawił się nowy personel i studio. Yukio Nishimoto (The Galaxy Railways, Justeen, Music Girls) reżyseruje anime w Children's Playground Entertainment (Cerberus). Za scenariusze serii odpowiada Natsuko Takahashi (Hakyū Hōshin Engi, Norn9, Poco's Udon World). Michinori Chiba (Mobile Suit Gundam 00, Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans) i Ai Yokoyama (Space Battleship Tiramisu, Usuzumizakura -Garo-) adaptują oryginalne projekty postaci Jiku do animacji. Fujiwara (MOVIC) ponownie przypisuje się oryginalną pracę i oryginalny szkic historii.


Tsukiuta. THE ANIMATION to telewizyjne anime z muzycznej i oryginalnej serii CD o antropomorficznych miesiącach. Seria skupia się wokół tokijskiej jednostki idolowej Six Gravity (złożonej z postaci reprezentujących od grudnia do maja) oraz rodzimej jednostki konkurencyjnej Procellarum (złożonej z idoli urodzonych w zachodniej Japonii i reprezentujących od czerwca do listopada).

Pierwszy sezon anime miał swoją premierę w Japonii w lipcu 2016 roku. Funimation transmitował serial podczas jego emisji Japonii, a następnie zaoferował go na Blu-ray we wrześniu 2017 roku.


Anime jest częścią większej serii Tsukino Talent Production (TsukiPro)

16. Podczas ceremonii otwarcia wydarzenia Gunpla Expo Tokyo 2020 ogłoszono 12 listopada, że anime SD Gundam World Sangoku Sōketsuden rozpocznie się na kanale Gundam na YouTube w Japonii 25 lutego. Zostanie również nadane w telewizji na BS11 26 lutego, a w Tokyo MX 2 marca.


Sunrise ogłosił 12 listopada nowe anime z serii SD Gundam World zatytułowane SD Gundam World Heroes. Anime ma zadebiutować na całym świecie w kwietniu 2021 roku.


Anime jest kontynuacją zeszłorocznego anime SD Gundam World Sangoku Sōketsuden i doda nowe postacie do historii, takie jak Gokū Impulse Gundam, Nobunaga Gundam Epyon i sierżant Verde Buster Gundam.


Nowa pozycja w serii SD Gundam była skierowana na rynki międzynarodowe i była wcześniej dostępna tylko w 14 krajach i terytoriach, w tym w Hongkongu, Tajwanie, Korei Południowej, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech.


Anime miało swoją premierę w lipcu 2019 roku. Crunchyroll transmitowało anime i opisuje historię:


Narody niegdyś pełne dumy i chwały są teraz w ruinie po wielu powtarzających się wielkich wojnach, a jest to wiek, w którym wielka ziemia jest pokryta górami ruin. Wreszcie, gdy zaczynają być widoczne oznaki odbudowy, tajemniczy wirus zwany „Żółtaczką Zombie” rozprzestrzeniał się po całym kraju przez ostatnie kilka lat, a zarażeni, którzy tracą siebie, zaczynają atakować kombinezony mobilne jeden po drugim.


Aby uchronić się przed atakiem zarażonych, pozostałe kombinezony mobilne są zmuszone do zamieszkania wewnątrz miejskich twierdz. Jednak za fortyfikacjami, po śmierci byłego pana, pan Dong Zhuo jest tak dominujący, jak tylko może być.


Takahiro Ikezoe (Sword Gai: The Animation, Show By Rock !!) wyreżyserował anime w Sunrise, a Touko Machida (Show By Rock !!, Wake Up, Girls!) był odpowiedzialny za scenariusze serialu.


Seria SD Gundam jest spinoffem głównej serii Gundam, która antropomorfizuje kultowego mobilnego mecha. Seria spinoffów zrodziła własne anime, mangę, gry i zestawy modeli. Poprzednim anime z serii było SD Gundam Sangokuden Brave Battle Warriors w 2010 roku

17. Oficjalna strona anime do promocyjnej mangi Tajimi City - Yakunara Mug Cup Mo (Let's Make a Mug Too) ujawniła 12 listopada, że premiera projektu odbędzie się w kwietniu 2021 roku.

Anime będzie miało również część Live-Action, która będzie zawierać obsadę anime przedstawiającą znane lokalizacje i sklepy w Tajimie, a także podejmie wyzwania.

W obsadzie znaleźli się Minami Tanaka (Hinata Okano w Klasy Skrytobójców, Mary Saotome w Kakegurui, Minami Katayama w Wake Up Girls) jako nowicjusz w ceramice Himeno Toyokawa, Yū Serizawa jako koleżanka Himeno z klasy i twórczyni nastroju klubu garncarskiego Mika Kukuri, Yūki Wakai (Itsuki Sumeragi w Kakegurui, Sara Midorikawa w Kiratto Pri☆chan, Leona West w PriPara, Mai Tadakusa w Yatogame-chan Kansatsu Nikki) jako fanka anime i gier Naoko Naruse, która z jakiegoś powodu spędza cały swój czas w klubie, oraz Rina Honnizumi (Saaya Yakushiji w Precure, Lambert w Ishuzoku Reviewers, Migigawa w Zombie Land Saga) jako prezes klubu Toko Aoki, która od dziecka lubi garncarstwo.


Jun Kamiya (Blue Seed, The Third: The Girl with the Blue Eye, Kingdom) reżyseruje anime w Nippon Animation. Naruhisa Arakawa (Active Raid, Twin Star Exorcists, This Art Club Has a Problem!) pisze i nadzoruje scenariusze serialu. Ayano Yoshioka projektuje postacie, a także jest głównym reżyserem animacji. Tajimi i stowarzyszenie turystyczne współpracują przy anime.


Angielska witryna mangi opisuje mangę:


Miasto Tajimi, położone w południowej części prefektury Gifu w Japonii, słynie z wyrobów ceramicznych Mino. Miasto jest usiane historycznymi producentami ceramiki i muzeami sztuki ceramicznej. Posiada obiekty, w których można spróbować swoich sił w robieniu ceramiki, oraz wiele restauracji, które serwują potrawy z potraw Minoware.


Historia zaczyna się, gdy licealistka przenosi się na ulicę handlową w Tajimi. Czeka ją wiele spotkań, przyjaciół, miejskiego ludu, ceramiki itp. Co odkryje w mieście słynącym z ceramiki?


Manga została wydana w 2012 roku i jest aktualizowana cztery razy w roku, a manga jest teraz w 32. rozdziale. Manga ma również czteropanelową mangę spinoff zatytułowaną Naoko no Kobachi

18. Oficjalna strona drugiego sezonu telewizyjnego anime Beztroski kemping rozpoczęła 12 listopada transmisję drugiego zwiastuna nowego sezonu.


Asaka (ED Centaur no Nayami, ED Occultic;Nine, OP i ED YU-NO) powraca z pierwszego sezonu, by wykonać OP drugiego sezonu „Seize the Day”, a Eri Sasaki (ED Bakumatsu, OP Plastic Memories) wraca, by wykonać ED „Haru no Tonari” (Next to Spring). Powyższe wideo przedstawia nową piosenkę przewodnią Asaki.


Drugi sezon będzie miał premierę w styczniu 2021 roku.


Tomoyo Kurosawa dołączy do drugiego sezonu jako postać Ayano Toki.


Pierwsze anime miało swoją premierę w styczniu 2018 roku, a Crunchyroll transmitował 12-odcinkową serię w trakcie jej emisji.


Manga opowiada o dwóch młodych kobietach. Rin lubi samotnie biwakować nad jeziorami, z których roztacza się malowniczy widok na Mt. Fuji. Nadeshiko uwielbia samodzielnie jeździć na rowerze do miejsc, w których może zobaczyć Mt. Fuji. Po spotkaniu Rin i Nadeshiko wybierają się na kempingi, jedzą razem kubek ramen i podziwiają widoki.


Yoshiaki Kyougoku (reżyser odcinków Kuroko's Basketball i Robotics;Notes, dyrektor jednostki Tokyo Ghoul) wyreżyserował pierwsze anime w C-Station (STARMYU, Dragonar Academy). Jin Tanaka (Kirakira ☆ Precure a la Mode, Anne-Happy) zajmował się kompozycją serialu, a Mutsumi Sasaki (Dragonar Academy, Chaos; HEAd, Phantom ~ Requiem for the Phantom ~) był projektantem postaci. Akiyuki Tateyama (Kuma Miko: Girl Meets Bear, Idol Incidents) skomponował muzykę w MAGES.


Krótki spinoff anime ROOM CAMP (Heya Camp) miał swoją premierę 6 stycznia, a Crunchyroll transmituje serię. "Episode 0" zadebiutował na pierwszym tomie Blu-ray / DVD anime Beztroski kemping w marcu 2018 r. ROOM CAMP zostanie wydany na Blu-ray i DVD w Japonii 27 maja. Wydanie będzie zawierało wszystkie 12 głównych odcinków anime oraz nowy odcinek Sauna to Gohan to Sanrin Bike (Sauna, Food, and a Three-Wheeler).


Serial Live-Action na podstawie mangi miał swoją premierę 9 stycznia, a drugi sezon wyjdzie wiosną 2021 roku.

Afro wypuścił mangę w magazynie Houbunshy - Manga Time Kirara Forward w 2015 r., a Houbunsha opublikował 10. tom mangi 12 marca. Mangę w Polsce wydaje Dango, a w momencie pisania we wrześniu ukazał się 10. tom

19. Oficjalna strona anime Sleepy Princess in the Demon Castle (Maōjō de Oyasumi) ujawniła 12 listopada, że Ari Ozawa zagra Sakkyun (Bussy) w serialu.

Anime miało swoją premierę w TV Tokyo 5 października. Funimation transmituje anime podczas jego emisji w Japonii. Anime będzie miało 12 odcinków


20. Konto na Twitterze nowego anime Ichigo Animation i Mamoru Oshiiego - Vladlove, ujawniło 12 listopada, że alan i Ayasa wykonają ED anime. Instrumentalna piosenka skrzypaczki Ayasy "Shingetsu" (New Moon) zostanie wykorzystana w zagranicznej wersji programu, a utwór "Akai Ame" (Red Rain) alan i Ayasy będzie openingiem krajowej wersji programu.

Japoński żeński zespół heavy metalowy Lovebites wykona OP anime „Winds Of Transylvania”. Piosenka będzie oznaczać, że grupa po raz pierwszy wykonuje piosenkę do anime.


12-odcinkowe anime miało pierwotnie zadebiutować tej jesieni, ale zostało opóźnione z powodu skutków pandemii koronawirusa (COVID-19).


Zapowiadana wcześniej obsada anime obejmuje:


Ayane Sakura jako Mitsugu Bamba

Rina Hidaka jako Mai Vlad Transylvania

Romi Park jako Chihiro Chimatsuri

Saori Hayami jako Maki Watabe

Yōko Hikasa jako Jinko Sumida

Yu Kobayashi jako Nami Unten

Kanako Takatsuki jako Kaoru Konno

Kenta Miyake jako Masumi Katsuno

Kaito Ishikawa jako Okada

Ryūnosuke Watanuki jako Kambara

Tarō Kiuchi jako Horita

Hiroshi Iwasaki jako tata Mai

Jouji Nakata jako wyskakuje Mitsugu


Oficjalna strona Vladlove opisuje anime:

Mitsugu Bamba jest licealistką, która znajduje sens w oddawaniu krwi. Często odwiedza bank krwi, aby oddać krew, mimo że pielęgniarka bardzo ją leczy. Pewnego dnia spotyka piękną dziewczynę, która wygląda jak z zagranicy w banku krwi. Blada dziewczyna wygląda, jakby zaraz miała zemdleć, ale potem zaczyna niszczyć bank krwi. Dziewczyna traci przytomność, a Mitsugu zabiera ją do domu ...


Oshii jest dyrektorem wykonawczym, któremu przypisuje się oryginalne dzieło, a Junji Nishimura (Ranma ½, You're Under Arrest: The Motion Picture, True Tears) reżyseruje anime. Kei Yamamura (The Next Generation -Patlabor-) pisze scenariusze z pomocą Oshiiego. Issei Aragaki (główny animator / reżyser animacji odcinków Monogatari) projektuje postacie.

Daisuke Miyachi jest producentem muzycznym anime. Za produkcję odpowiada Comic Animation, a za animację - Drive. Production I.G jest uznawane za współpracę produkcyjną. Ichigo Animation, spółka zależna japońskiej firmy zajmującej się nieruchomościami i energią Ichigo, finansuje projekt promujący swój budynek handlowy Akiba Cultures Zone w tokijskiej dzielnicy Akihabara.

Kazuhiro Wakabayashi jest reżyserem dźwięku w anime. Wakabayashi współpracował również z Oshiim przy Patlabor: The Movie, Jin-Roh - The Wolf Brigade, The Sky Crawlers, Ghost in the Shell i Ghost in the Shell 2: Innocence.


Częsty współpracownik Oshiiego, Kenji Kawai (The Sky Crawlers, Stray Dog, Ghost in the Shell, Ghost in the Shell 2: Innocence, Patlabor the Mobile Police) komponuje muzykę do anime. Kanako Takatsuki (Hanamaru Kunikida w Love Live! Sunshine !!) wykonuje piosenkę przewodnią anime jako część zespołu wokalnego i wykonawczego BlooDye, który będzie pełnił rolę „jednostki ambasadora” anime. Karin Isobe (Mii w Ishuzoku Reviewers, Mio Natsume w Just Because (plus ED))) będzie także „partnerem wokalnym” Takatsuki w zespole, a do zespołu dołączą również Sayaka Akagi, Ayano Furutaka i Chisami Itō

21. Północnoamerykański dystrybutor anime, Media Blasters, ogłosił 10 listopada na Facebooku i Twitterze, że nie będzie już używać systemu DVD-On-Demand od 2021 roku. Firma będzie produkować prasowane dyski dla ograniczonej liczby tytułów, które nadal są w obiegu w formacie DVD . Firma stwierdziła, że sprzedaż DVD spada i że wzrasta liczba przypadków zgłaszania płyt DVD Media Blasters jako „nieautentycznych” na rynkach takich jak Amazon.


Firma wezwała klientów do rezygnacji z kupowania płyt DVD, jeśli obawiają się o autentyczność produktu i zapewniła zwrot pieniędzy i wymianę dla osób niezadowolonych z zakupów. Firma zachęcała również klientów do kupowania odpowiedników produktów Blu-ray, zapewniając klientów, że są one podobnie wyceniane. Media Blasters oświadczyło również na Twitterze, że rozważa wstrzymanie produkcji DVD i przejście tylko na płyty Blu-ray


22. Oficjalne konto na Twitterze anime 2.43: Seiin Kōkō Danshi Volley-bu (Seiin High School Boys Volleyball Club) ogłosiło 12 listopada, że anime obsadziło Gakuto Kajiwarę jako Naoyasu Uchimurę, ucznia drugiego roku liceum w Seiin i skrzydłowego spikera w męskim klubie siatkówki.

Oficjalne konto na Twitterze anime ogłosiło 16 listopada, że anime obsadziło Yuu Wakabayashiego jako Kazumę Hokao, ucznia drugiego roku w Seiin High School i libero w chłopięcym klubie siatkówki.

Program będzie miał swoją premierę 7 stycznia i będzie emitowany w bloku programowym Noitamina Fuji TV.


Yasuhiro Kimura (JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind, Three Leaves, Three Colors) reżyseruje anime w David Production. Yousuke Kuroda (My Hero Academia, Mobile Suit Gundam 00) nadzoruje scenariusze serialu. Yūichi Takahashi (FLCL Alternative, Gatchaman Crowds) adaptuje projekty postaci Aiji Yamakawy do animacji, a Takahashi jest także głównym reżyserem animacji. Muzykę komponuje Yūgo Kanno (JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind, seria Psycho-Pass).


Yama wykona OP anime „Mahi”.


Obsada anime:


Junya Enoki jako Yuni Kuroba

Kensho Ono jako Kimichika Haijima

Yuichiro Umehara jako Misao Aoki

Kent Itō jako Shinichiro Oda

Shouta Aoi jako Akito Kanno

Subaru Kimura jako Yusuke Okuma


W obsadzie są też Kaito Ishikawa jako Mimura Subaru (na zdjęciu po prawej na poniższym obrazku) i Kōhei Amasaki jako Mitsuomi Ochi (po lewej).

Historia koncentruje się na Kimichice Haijimie, który miał poważne kłopoty ze swoją drużyną siatkówki w gimnazjum, w wyniku czego przeniósł się z Tokio do prefektury Fukui, gdzie ponownie spotkał się ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Yunim Kurobą. Yuni ma olbrzymi talent do siatkówki, ale jest słaby na presję, ale wraz z Kimichiką stają się kombinacją asów w swojej drużynie. Ale ta dwójka walczy na ostatnim turnieju prefektury w gimnazjum. Kimichika i Yuni w liceum w Seiin High School zerwali relacje, ale obaj dołączają do klubu siatkówki. Wraz z uczniami drugiego i trzeciego roku w klubie starają się, aby klub siatkówki Seiin High School stał się wschodzącą gwiazdą w prefekturze Fukui.


Yukako Kabei wprowadziła na rynek nowelkę w lipcu 2013 roku z ilustracjami Aiji Yamakawy (Chocolate Underground (jednotomowa manga w 2008 roku, film anime w styczniu 2009 roku)). Seria ma również zbiór opowiadań i adaptację mangową autorstwa Yamakawy, która ukazała się w magazynie Cocohana Shueishy we wrześniu 2018 r.


Od Kabei w Polsce ukazała się manga Klatka dla ptaków. Wydana manga jest na podstawie nowelki Kabei, a autorka Ten Count - Rihito Takarai odpowiadała za rysunki

23. Takara Tomy zaczęła streamować pierwszy odcinek Zoids Wild Senki (Chronicle of Zoids Wild War), nowego internetowego anime opartego na serii Zoids Wild, w języku japońskim z angielskimi napisami 12 listopada.


Anime zadebiutowało 17 października na kanale YouTube magazynu Shogakukana - Coro Coro Comics, a także na oficjalnym kanale YouTube Takary Tomy.


Takara Tomy ogłosiła projekt Zoids Wild w 2018 roku jako najnowszą odsłonę serii Zoids. Projekt zawiera anime, mangę, zestawy modeli i dwie gry na Nintendo Switch.


Premiera anime Zoids Wild miała miejsce w lipcu 2018 roku i zostało wyemitowane w 50 odcinkach. Kontynuacja anime zatytułowana Zoids Wild Zero miała swoją premierę w październiku 2019 roku, ale została opóźniona w maju z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19). Anime wznowiono 19 czerwca. Netflix rozpoczął transmisję strumieniową pierwszego sezonu anime Zoids Wild w języku angielskim 14 sierpnia w USA. Druga połowa, obejmująca odcinki 25-50, zadebiutowała w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych 1 października.


Nowa manga serii Zoids Wild 2+ ukaże się w magazynie Shogakukana - Monthly Coro Coro Comics w grudniu (o czym w MANGACH). Manga będzie zawierać Xenorexa jako Zoida bohatera

24. AnimeLog (Anilog) uruchomił 13 listopada swój globalny kanał YouTube. Tytuły premierowe to:

 • Ahare! Meisaku-kun

 • Hello, Anne (Before Green Gables)

 • Hungry Heart

 • Fantastic Children

 • The World of GOLDEN EGGS

 • Jungle Emperor

Przedstawiciel Analyzelog, firmy zarządzającej kanałem, powiedział ANN: „Większość tytułów jest dostępna w każdym kraju, ale niektóre są ograniczone w niektórych krajach”. Firma oświadczyła w sierpniu, że planuje transmitować treści z napisami w języku angielskim i chińskim dla zagranicznych fanów.


AnimeLog określa się jako „pierwszy japoński kanał anime na YouTube, który jest dostępny dla globalnych użytkowników, na których oficjalne licencje udzielili posiadacze praw do treści telewizyjnych z anime” i planuje dystrybucję 100 tytułów w ciągu następnego roku. Kanał ma na celu dostarczanie legalnych treści fanom anime za granicą, jednocześnie oferując japońskim firmom i właścicielom praw autorskich do treści kontrolę nad kanałem.


Kanał AnimeLog na YouTube został uruchomiony w Japonii 7 sierpnia i zawiera takie treści jak Black Jack i Future Boy Conan. Kanał ma na celu dostarczenie 3000 tytułów anime od 30 firm, w tym Nippon Animation, Tezuka Productions, Toei Animation, Shogakukan-Shueisha Productions, Shinei Animation i Kodansha, do roku 2022.


AnimeLog (Anilog) uruchomił 13 listopada swój globalny kanał YouTube. Kanał nadaje strumieniowo short anime Ahare! Meisaku-kun, Hungry Heart - Wild Striker, Fantastic Children, The World of GOLDEN EGGS, Hello, Anne (Before Green Gables) i New Jungle Emperor Leo (The New Adventures of Kimba The White Lion) w Indiach.

Ahare! Meisaku-kun nadaje strumieniowo po japońsku z angielskimi napisami. Program miał swoją premierę w kwietniu 2016 r. podczas programu telewizyjnego Beat World w NHK Educational TV z 39 pięciominutowymi odcinkami.


AnimeLog opisuje serię:


Dawno, dawno temu istniała prestiżowa szkoła zwana „Ryugu Elementary School”, która wydała wiele znanych postaci. Pewnego dnia zwykły chłopiec o imieniu „Matsuda Meisaku” wstąpił do szkoły podstawowej w Ryugu. Czy będzie w stanie ukończyć szkołę jako arcydzieło, otoczone wieloma silnymi postaciami, takimi jak „Sweetie”, który jest super głupi i pełen napięcia, „Musubi”, który jest szalony i nazywa się „Onigiri”, „Nokio” kto jest narcyzem i nazywa siebie robotem, a „Bolt”, który jest oczywiście szybszy od królika?


Taketo Shinkai (Kaseifu ga Ita, Kayoe! Chūgaku) ​​reżyseruje serial i pisze scenariusz w Pie ​​in the sky. Jun Oson zajmuje się projektami postaci.


Drugi sezon miał swoją premierę w kwietniu 2017 roku z 39 kolejnymi pięciominutowymi odcinkami. Piąty i ostatni sezon miał premierę w Japonii 3 kwietnia.

Hungry Heart - Wild Striker transmituje strumieniowo w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Anime miało premierę w Japonii we wrześniu 2002 roku.


AnimeLog opisuje serię:


Hungry Heart jest na podstawie komiksu Takahashiego Yoichiego z „Kapitana Tsubasy”. Kano Kyosuke, jest fanatykiem piłki nożnej, ale nie może się nią pasjonować z powodu kompleksu niższości nad swoim genialnym bratem. To pełna pasji opowieść o jego walce o zostanie najlepszym na świecie podczas starcia z przyjaciółmi w klubie piłkarskim. Historia opowiada o pojawieniu się rywali i historii miłosnej między Miki i Kyosuke, członkinią kobiecego klubu piłkarskiego.


Saga Satoshi (Green Legend Ran) wyreżyserował serial. Scenariusz napisali Kentaro Mizuno (Rocket Girls) i Yoshiyuki Suga (Kapitan Tsubasa, Perman).

Fantastic Children transmituje strumieniowo po japońsku z angielskimi napisami. Program miał swoją premierę w Japonii w październiku 2004 roku.


AnimeLog opisuje serię:


To prawdziwa przygoda fantasy dla chłopców i dziewcząt, pełna nostalgicznej tajemnicy i tytanów z serii przygodowej. Historia jest historią miłosną dzieci, które podróżują przez 200 milionów lat świetlnych niesamowitej przestrzeni, 500 lat czasoprzestrzeni i stulecia na ziemi. To oryginalny projekt, nad którym przez wiele lat pracowali oryginalny scenarzysta / reżyser Takashi Nakamura i Nippon Animation.

Każde dziecko ma takie pytania.

`` Skąd pochodzą ludzie i dokąd idą? ''

„Co dzieje się z ludźmi, gdy umierają?

- A co z twoim poprzednim życiem? I czy ludzie się odrodzą?

Ale bez odpowiedzi na te pytania dorastamy i zapominamy, dlaczego je zadaliśmy.

Ten film daje dzieciom, widzom, jedną odpowiedź.


Takashi Nakamura (Robot Carnival) wyreżyserował serial i napisał scenariusz. Nad scenariuszem pracował również Hideki Mitsui (Magikano).

The World of GOLDEN EGGS jest przesyłane strumieniowo w języku japońskim z angielskimi napisami. Spektakl miał premierę w Japonii w 2005 roku.


AnimeLog opisuje serię:


Komediowa animacja komputerowa o „złotych jajkach” mieszkających w legendarnym miasteczku Turkey's Hill, przypominające małe miasteczko w Ameryce i ich potencjale odniesienia sukcesu. Za każdym razem można zobaczyć niezwykłe życie codzienne wyjątkowych ludzi i indyków.

W anime pojawia się ponad 100 postaci, głównie uczniów i nauczycieli „Turkey's Hill High School”! MONICA i LARRY są głównymi głosami bohaterów oraz gościnni aktorzy i artyści, tacy jak Oguri Shun, Katsuji Ryo, Uehara Sakura i Takahashi Yukihiro. Nie będziesz chciał przegapić przezabawnego dialogu wypełnionego zabawnymi zwrotami, których będziesz chciał użyć!

Hello, Anne (Before Green Gables) nadaje strumieniowo po japońsku z angielskimi napisami. Program miał swoją premierę w Japonii w 2009 roku.


AnimeLog opisuje serię:


Mała dziewczynka z rudymi włosami, która urodziła się w mieście Bolingbroke w Nowej Szkocji w Kanadzie, straciła rodziców z powodu choroby, gdy była jeszcze dzieckiem.

Anne została sierotą i adoptowana przez Joannę Thomas, która pracowała w Shirley's.

Był tam jej mąż Bert, dwaj paskudni chłopcy, niemowlę i starsza siostra Eliza, którzy bardzo dobrze opiekowali się Anną, mieszkając z Joanną w Thomasie.


Katsuyoshi Yatabe (Dirty Pair) wyreżyserował anime w Nippon Animation, aby upamiętnić 30. rocznicę anime Ania z Zielonego Wzgórza.

New Jungle Emperor Leo (Jungle Taitei) transmituje strumieniowo po japońsku z angielskimi napisami. Anime miało premierę w Japonii w 1989 roku.


AnimeLog opisuje serię:


Animowany serial telewizyjny, nad którym Osamu Tezuka pracował w ostatnich latach! Pierwotnym pomysłem na „Jungle Emperor” był biały lew, który mógł komunikować się z ludźmi, ale w tym serialu telewizyjnym Leo nie jest w stanie rozmawiać z ludźmi. Ta seria opowiada o konflikcie między zwierzętami a ludźmi, w którym nie mogą komunikować się ze sobą tak doskonale, jak w prawdziwym świecie. Tak więc Leo w żadnym wypadku nie jest superbohaterem, ale jest przedstawiany jako dorastający chłopiec, który zmaga się z życiem i wielokrotnie zadaje sobie pytania

25. Oficjalna strona anime World Trigger ujawniła 13 listopada nowy zwiastun nowego sezonu anime. Ponadto strona ujawniła, że pierwsze dwa odcinki nowego sezonu będą miały specjalny pokaz z ekskluzywnymi materiałami w 12 kinach w Japonii od 25 grudnia do 7 stycznia.


Anime będzie miało premierę 9 stycznia jako część bloku programowego NUMAnimation w TV Asahi.


Nowo ogłoszeni członkowie obsady to:

Hisao Egawa jako Gatlin

Toshiyuki Toyonaga jako Ratarikov

Mie Sonozaki jako Wen Sō

Kenjiro Tsuda jako Koskero

Ayumu Murase jako Reghindetz

Ryoko Shiraishi jako Yomi

Reżyserem serialu jest Morio Hatano (pierwszy sezon Saint Seiya Omega, saga Dragon Ball Super Future Trunks, reżyser odcinków Hugtto! Precure i Star Twinkle Precure). Hiroyuki Yoshino, Toshihisa Kaiya i Kenji Kawai powracają z poprzedniego anime World Trigger, by odpowiednio nadzorować scenariusze serialu, projektować postacie i komponować muzykę.


Anime będzie emitowane w TV Asahi i będzie zawierać następującą, powracającą obsadę:

Daisuke Ashihara zadebiutował mangą w magazynie Weekly Shonen Jump w 2013 roku. Manga została zawieszona od listopada 2016 roku z powodu złego stanu zdrowia fizycznego Ashihary i powróciła do magazynu w październiku 2018 roku w pięciu wydaniach, po czym przeniosła się do magazynu Jump SQ. Shueishy w grudniu 2018 roku. Następnie manga zrobiła miesięczną przerwę w maju 2019 roku, aby Ashihara mógł wyleczyć się z powikłań związanych z niedrożnością jelit, które powstały po jego niedawnej cholecystektomii (operacja usunięcia pęcherzyka żółciowego). Manga zrobiła kolejną miesięczną przerwę w listopadzie 2019 roku z powodu złego stanu zdrowia fizycznego Ashihary. Seria miała również miesięczną przerwę w sierpniu zeszłego roku ze względu na zdrowie Ashihary.


Ashihara zrobił tygodniową przerwę we wrześniu 2014 r., aby leczyć korzenie nerwowe dotknięte spondylozą szyjną (zużycie w okolicy szyi kręgosłupa) i od tego czasu zrobił kilka tygodniowych przerw z powodu nagłej choroby.


Viz Media publikuje serię jednocześnie w swojej cyfrowej antologii Weekly Shonen Jump. Manga zainspirowała dwusezonową telewizyjną adaptację anime w 2014 i 2015 roku

26. Oficjalna strona anime Moriarty the Patriot (Yūkoku no Moriarty) rozpoczęła 13 listopada transmisję strumieniową drugiego promocyjnego wideo programu, a także reklamę domowych wydań wideo programu.


Osiem trzyodcinkowych tomów Blu-ray / DVD z opcjonalnymi napisami w języku angielskim będzie dostępnych w Japonii od 27 stycznia do 27 października (z trzymiesięczną przerwą między tomem czwartym a piątym).


Anime miało premierę 11 października i będzie miało 24 odcinki. Druga połowa anime będzie miała swoją premierę w kwietniu 2021 roku. Funimation transmituje anime podczas emisji w Japonii

27. Funimation ogłosiło 13 listopada, że od 14 listopada transmituje na żywo angielski dub anime Aniplex of America i Bang Zoom! Entertainment - The Irregular at Magic High School: Visitor Arc, drugiego sezonu anime The irregular at magic high school. Funimation ujawniło także angielską obsadę.

Obsada obejmuje:


Alejandro Saab jako Tatsuya Shiba

Anairis Quinones jako Miyuki Shiba

Suzie Yeung jako Angelina Kudou Shields

Erica Mendez jako Erika Chiba

Mick Lauer jako Leonhard Saijo

Xanthe Huynh jako Mizuki Shibata

Landon McDonald jako Mikihiko Yoshida

Kimberly Woods jako Honoka Mitsui

Ryan Bartley jako Shizuku Kitayama

Maureen Price jako Mayumi Saegusa

Amber Lee Connors jako Mari Watanabe

Kaiji Tang jako Katsuto Jumonji


Erica Mendez reżyseruje angielski dub, a Rachel Robinson pisze scenariusz ADR. Będzie to pierwszy angielski dub w tej serii.


Sezon miał swoją premierę 3 października. Funimation transmituje serial tak, jak jest emitowany w Japonii.


Serię opóźniono od lipca do października ze względu na skutki pandemii koronawirusa (COVID-19). Anime adaptuje łuk o tej samej nazwie z oryginalnej nowelki Tsutomu Satou.


Powracający członkowie obsady to Yūichi Nakamura jako Tatsuya Shiba, Saori Hayami jako Miyuki Shiba i Yōko Hikasa jako Angelina Kudō Shields.


Risako Yoshida (The irregular at magic high school The Movie: The Girl Who Summons the Stars) reżyseruje sezon w 8-Bit. Oryginalna projektantka postaci, Kana Ishida, została uznana za projektantkę postaci, a Taku Iwasaki powraca do komponowania muzyki.


Piosenkarka ASCA (OP Darwin's Game, ED Fate Apocrypha, OP Grancrest Senki, OP Sword Art Online: Alicization) współtworzy OP "Howling" (usłyszaną na powyższym wideo), a Miki Satō debiutuje w wytwórni major z endingiem "Na mo Nai Hana" (The Nameless Flower). „Howling” trafi do sprzedaży cyfrowej po raz pierwszy 4 października, a 4 listopada na płycie CD.


Arc obejmuje tomy 9-11 nowelki Satou. Majiko! narysował mangową adaptację arcu w magazynie Square Enix - G Fantasy, który ukazał się w grudniu 2015 r., a zakończyła się w czerwcu 2019 r. Szósty i ostatni tom mangi został wydany we wrześniu ubiegłego roku.


Satou wydał nowelkę w 2008 roku. Seria zakończy się w 32. tomie, z podtytułem "Sacrifice-hen / Sotsugyō-hen" (Sacrifice / Graduation Arc), 10 września. Nowelka otrzyma dwie kontynuacje. Pierwszy sequel, wstępnie zatytułowany Zoku ・ Mahōka Kōkō no Rettōsei Magian Company (Sequel ・ The Irregular at Magic High School Magian Company), zadebiutuje około jesieni 2020 roku. Historia opowiada o Tatsuyi i innych, którzy ukończyli liceum. Druga seria, wstępnie zatytułowana Shin・Mahōka Kōkō no Rettōsei Cygnus no Otome-tachi (New・The Irregular at Magic High School Maidens of Cygnus), rozpocznie się około zimy 2021 roku. Historia opowiada o uczniach, którzy uczęszczają do liceum Tatsuyi po jego ukończeniu. Oficjalna strona franczyzy zaczęła publikować prequel do tej serii, który koncentruje się na uczniach Arisie i Marice, 10 lipca.


Yen Press wydaje oryginalną nowelkę The irregular at magic high school oraz mangowy spinoff Yu Mori - The Honor Student at Magic High School. Nowelka zainspirowała wiele mang różnych autorów, opartych na różnych wątkach z nowelki. Cała seria książek i mangi ma 15 milionów egzemplarzy w druku, a nowelka ma 10 milionów egzemplarzy w druku.


Nowelka zainspirowała 26-odcinkowe anime, które zadebiutowało w kwietniu 2014 roku w reżyserii Manabu Ono w Madhouse. Aniplex of America wydało licencję na anime i wypuściło je na domowym wideo w 2015 roku. Nowelka zainspirowała także film anime The irregular at magic high school The Movie: The Girl Who Summons the Stars, który został otwarty w Japonii w czerwcu 2017 roku. Aniplex of America pokazał film w kinach w Stanach Zjednoczonych. Funimation rozpoczęło transmisję pierwszego sezonu anime na początku tego roku w kwietniu i transmitował film przez dwa tygodnie od 1 maja

28. NHK ogłosiło 13 listopada wstępne wyniki mega-ankiety Sailor Moon. Ta ulubiona przez fanów seria magicznych dziewczyn przygotowuje się obecnie do nowego filmu, w którym będzie reboot Crystal, więc teraz jest idealny czas, aby zdobyć głosy na ulubioną postać, odcinek i piosenki. NHK przyjmuje głosy do 23 listopada, a wyniki ogłosi 5 grudnia.


Głosowanie obejmuje odcinki z oryginalnego 200-odcinkowego anime, filmy Sailor Moon R, S i SuperS, specjały Pierwsza miłość Ami i Sailor Guardians i 39 odcinków Sailor Moon Crystal. Postacie są również podzielone na występy w oryginalnym kanonie i nowym anime Crystal oraz na ich przekształcone i cywilne formy (np. Sailor Mercury vs Ami Mizuno).


Tymczasowe wyniki pokazują jedynie ranking postaci na miejscach od 11 do 20. Wyniki nie określają, czy lista dotyczy postaci Crystal, czy oryginalnych postaci z kanonu. To powiedziawszy, fani mogą już uznać wyniki za dzielące, ponieważ kilku ulubionych fanów znajduje się obecnie na dole.


11: Ami Mizuno

12: Rybie Oko

13: Sailor Venus

14: Sailor Neptune

15: Usagi Tsukino

16: Sailor Mars

17: Sailor Saturn

18: Luna (ludzka postać)

19: Czarna Dama

20: Sailor Jupiter


Ciekawie będzie zobaczyć, jak klasyczne postacie wypadają w porównaniu z okresem świetności oryginalnego serialu. W Tuxedo Unmasked zespół pisarzy odkopał rankingi postaci w Animage około czerwca-maja '92 -'93, '93 -'94, '94 -95, '95 -96 i '96 -'97. Polecam przeczytanie ich całego artykułu, ale wystarczy powiedzieć, że wieloletnie przekonanie, że Sailor Mercury zdobyła serca w Japonii, jest prawdziwe, jeśli użyjemy Animage jako miernika. Była najlepszą postacią z serialu przez prawie cały jego przebieg i była w pierwszej dziesiątce, jeśli nie w pierwszej piątce, postaci z anime w tym czasie.


Inne wysoko oceniane Sailor Guardians to Sailor Moon, Sailor Venus, Sailor Mars i Sailor Jupiter. W trzecim sezonie popularność Sailor Uran, Neptune i Saturn wzrosła.


Wyniki NHK pokazują również sporo głosów na złoczyńcę SuperS - Fisheye'a, którego głos ma głosić popularny piosenkarz Shouta Aoi w nadchodzących filmach. To, czy głosy są odzwierciedleniem jego fanów, trwałej popularności złoczyńcy, czy też obu, jest interesujące do rozważenia

29. Na oficjalnej stronie projektu multimedialnego idola Idoly Pride zadebiutował 14 listopada zwiastun części anime projektu. Zwiastun przedstawia Manę Nagase (Sayaka Kanda), utalentowaną wykonawczynię, która chce zostać głównym idolem. Przedstawia także Kotono Nagase (Mirai Tachibana), samotną idolkę dążącą do tego samego celu, co jej starsza siostra, oraz Sakurę Kawasaki (Mai Sugano), naiwną idolkę, która słucha swojego serca.


Witryna opublikowała również ilustrację przedstawiającą Manę Nagase i 10 innych głównych bohaterek z Hoshimi Production:

Anime będzie miało swoją premierę na Tokyo MX i innych kanałach 10 stycznia. Będzie również transmitowane na Abema.

Strona internetowa ujawniła również więcej pracowników:


Assistant Chief Animation Director: Nozomi Kawano

Art Design: Risa Iranami

Art Director: Tatsurō Ōnishi

Background Art: Kusanagi

Color Design: Tarō Kaguchi

CG Director: Masafumi Uchiyama

CG Production: Larx Entertainment

Director of Photography: Naoki Serizawa

Editing: Naoki Miyazaki

Editing Studio: Morita Editing Room

Sound Director: Satoki Iida

Sound Production: Half HP Studio

Music: Yūki Kishida, Kazuya Saka (Wicky.Recordings), Takayuki Tonegawa (Wicky.Recordings), Yūki Nara (F.M.F)

Music Production: F.M.F, Wicky.Records

Animation Production Supervision: Yūji Higa

Animation Producer: Nobuto Akita, Yūki Matsumura


Obsada projektu obejmuje:


Hoshino Production


Mirai Tachibana jako Kotono Nagase

Mai Sugano jako Sakura Kawasaki

Moeko Yūki jako Rei Ichinose

Kokona Natsume jako Nagisa Ibuki

Nao Sasaki jako Haruko Saeki

Koharu Miyazawa jako Saki Shiraishi

Kanon Takao (Yuu Hiraoka w Anitore EX, Aku w Maou-sama, Retry!, Yuri w Yama no Susume) jako Chisa Shiraishi

Kanata Aikawa jako Suzu Narumiya

Moka Hinata jako Mei Hayasaka

Yukina Shutō (Haru Urara w Uma Musume Pretty Derby) jako Shizuku Hyōdō


TRINITYAiLE


Sora Amamiya jako Rui Tendō

Momo Asakura jako Yū Suzumura

Shiina Natsukawa (Gin Akutagawa w Bungou Stray Dogs, Yuki Kusakabe w Demi-chan wa Kataritai, Akeno Misaki w High School Fleet, Nonoka Komiya w Sora no Method, Kanna Utsugi w Witch Craft Works, Seiran Elenoir w Endro~! (plus OP)) jako Sumire Okuyama


LizNoir


Haruka Tomatsu jako Rio Kanzaki

Ayahi Takagaki jako Aoi Igawa

Minako Kotobuki jako Ai Komiyama

Aki Toyosaki jako Kokoro Akazaki

Sayaka Kanda gra nową postać Manę Nagase, która jest starszą siostrą Kotono.


Yū Kinome (reżyser odcinka Classroom of the Elite, Scum's Wish, Szkolne Życie!) reżyseruje anime w CAAnimation. Tatsuya Takahaashi (Katana Maidens: Toji no Miko, The IDOLM @ STER Cinderella Girls) odpowiada za kompozycję serialu, a Sumie Kinoshita (Forest of Piano, The Mystic Archives of Dantalian) projektuje postacie. Lerche (Szkolne Życie!, Scum's Wish, Kino's Journey - The Beautiful World) jest również uznawany za producenta animacji.


QualiArts, Straight Edge i Music Ray'n, spółka zależna CyberAgent, współpracują przy projekcie multimedialnym. QP:flapper (Girlish Number, Girl Friend BETA) zapewnia oryginalne projekty postaci. Uznano Yoshikiego Minazumiego z QualiArts, Kaoru Adachi (producent Love Live! School idol project) ze Straight Edge oraz Jukkiego Hanadę (scenariusze Love Live! School idol project, Love, Chunibyo & Other Delusions!) z SATZ z oryginalną koncepcją. Muzycy Ray'n i QualiArts są uznawani za muzykę.


Tekst angielski w materiałach promocyjnych projektu brzmi: „Nikt nie zaczyna od centrum uwagi. Wszystkie zaczynają się jak nikt. Jedynym sposobem jest udowodnienie, że ona jest prawdziwym idolem”. Projekt multimedialny obejmie anime, gry wideo, muzykę i kilka innych form rozrywki. Manga zatytułowana Idoly Pride: Stage of Asterism pojawiła się na stronie internetowej Kadokawy - Comic Newtype 10 czerwca.


Anime to pierwszy projekt CAAnimation. CyberAgent, spółka macierzysta twórcy gier Cygames i firma AbemaTV, która utworzyła serwis streamingowy, założyła wytwórnię CAAnimation w październiku 2018 r.

30. Oficjalna strona internetowa oryginalnego anime J.C.Staff - Skate-Leading Stars rozpoczęła 13 listopada transmisję komercyjnego wideo do anime. Wideo przedstawia OP anime „Chase the core” autorstwa Takao Sakumy. Wideo ujawnia, że anime będzie miało premierę na Tokyo MX 10 stycznia oraz na BS11 i MBS 12 stycznia.


Anime było pierwotnie zaplanowane na lipcową premierę, ale zostało opóźnione ze względu na skutki pandemii koronawirusa (COVID-19).


Strona opisuje historię anime:


„Nigdy nie wygrasz ze mną”.

Łyżwiarz figurowy Kensei Maeshima przerwał karierę, gdy usłyszał te słowa od swojego rywala Reo Shinozakiego. Kilka lat później Maeshima, obecnie licealista, wykorzystuje swój talent fizyczny, aby pomagać innym klubom w różnych działaniach, nigdy nie angażując się w żadną rzecz. Pewnego dnia widzi konferencję prasową, na której Shinozaki ogłosił, że zmienia się z jazdy na łyżwach pojedynczych na „Skate-leading”. Potem poznał chłopca o imieniu Hayato Sasugai, który znał karierę łyżwiarską Maeshimy. Słowami „Potrzebuję cię” Sasugai zaprasza Maeshimę do świata jazdy na łyżwach lub rywalizacji zespołowej.


Skate-leading to fikcyjne zawody w łyżwiarstwie figurowym, w których każda pięcioosobowa łyżwiarka zdobywa punkty za umiejętności techniczne (takie jak formacja unison) i kunszt (takie jak kompozycja i rozrywka) za pomocą automatycznego systemu opartego na kamerze i dziewięciu sędziach. W każdej drużynie są trzy pozycje: prowadzący, który zbiera punkty z wieloma skokami kombinowanymi, skrzydła, które są głównie odpowiedzialne za zakręty i podobne elementy, oraz strażnicy wykonujący takie elementy, jak lifty i kroki.


Obsada anime:


Yūma Uchida jako Kensei Maeshima

Makoto Furukawa jako Hayato Sasugai

Gen Sato jako Tomoyuki Kubota

Yuichiro Umehara jako Izumi Himekawa

Reo Tsuchida jako Akimitsu Mochizuki

Shōya Chiba jako Sōta Jōnouchi

Satoshi Hino jako Jōtarō Terauchi

Tomoaki Maeno jako Itsuki Kiriyama

Natsuki Hanae jako Yukimitsu Mochizuki

Hiroshi Kamiya jako Reo Shinozaki

Kaito Takeda jako Toranosuke Kurayoshi

Yūki Ono jako Taiga Himuro

Sōma Saitō jako Noa Kuonji

Hirofumi Nojima jako Hajime Ishikawa

Kenji Nojima jako Susumu Ishikawa


Goro Taniguchi (Planetes, Code Geass, Maria the Virgin Witch) jest głównym reżyserem, a J.C. Staff odpowiada za produkcję animacji. Yana Toboso (Kuroshitsuji) jest oryginalną projektantką postaci. Reżyserem jest Toshinori Fukushima (Tamayomi). Noboru Kimura (Gundam Build Divers, Amagami SS +) pisze i nadzoruje scenariusze anime. Yoko Ito (Amanchu!) projektuje postacie do animacji, a także jest głównym reżyserem animacji. Firma Osare jest uznana za oryginalną koncepcję odzieży. TETSU z firmy tanecznej Bugs Under Groove jest dyrektorem wykonawczym i zajmuje się choreografią, a były zawodnik figurowy Hirokazu Kobayashi (Prince Ice World) również współpracuje z choreografią. Ryō Takahashi komponuje muzykę.


Shugo Nakamura (Teru Tendou w The iDOLM@STER, Issei Kuga w Tsukipro The Animation, openingi i endingi The iDOLM@STER SideM i Tsukipro The Animation) wykona ED „Jump”.


Anime otrzyma również wersję mangową. Chiaki Nagaoka (Hakata Tonkotsu Ramens Dai 2-Maku) pisze historię, a Sumika Sumio rysuje mangę

31. Oficjalna strona internetowa nowego anime Sorcerous Stabber Orphen (Majutsushi Orphen Haguretabi) ujawniła 14 listopada, że Showtaro Morikubo wykona OP "Light of Justice" dla Majutsushi Orphen Haguretabi Kimluck-hen (Sorcerous Stabber Orphen : Battle of Kimluck), drugiego sezonu serialu. Morikubo występuje także w serialu jako tytułowy Orphen. W swoim zespole muzycznym buzz ★ Vibes wykonał także OP pierwszego sezonu.


Program będzie miał swoją premierę w Tokyo MX 20 stycznia o godzinie 22:00. Serial zadebiutuje w WOWOW tego samego dnia o 24:00 (faktycznie 21 stycznia), a następnie BS Fuji 21 stycznia o 24:30 (faktycznie 22 stycznia o 12:30). Akari Kitō dołącza do drugiego sezonu jako Mädchen Amick, szermierka, która jest członkiem grupy złodziei.

Pierwszy sezon miał premierę na AT-X 7 stycznia, a zakończył się w marcu 13 odcinkami. Funimation transmitowało anime po japońsku z angielskimi napisami, tak jak było emitowane w Japonii, a także transmitowało angielskie duby.


Takayuki Hamana (Library War, Mushibugyō, The Prince of Tennis) reżyseruje anime w Studio DEEN, a Reiko Yoshida (Girls und Panzer, K-ON !, Violet Evergarden, Yowamushi Pedal) jest odpowiedzialna za scenariusze serii. Takahiko Yoshida (Big Windup !, Cells at Work !, Yowamushi Pedal) projektuje postacie na podstawie ilustracji nowelki Yuuyi Kusakiego.


J-Novel Club udzielił licencji na nowelkę i wydaje ją cyfrowo. Firma opisuje historię:


Orphen jest porzuconym Czarnoksiężnika z prestiżowej Wieży Kłów. Jego podróż, by ocalić Azalie, dziewczynę, którą traktował jak siostrę, doprowadziła go do tętniącego życiem miasta Totokanta. Tutaj łączą się po raz pierwszy od pięciu lat. Ale jaka jest prawda o jej monstrualnej przemianie i jakie tajemnice kryją się za Mieczem Baldandersa ...?


Yoshinobu Akita rozpoczął nowelkę w 1994 r. z ilustracjami Kusaki. Nowe anime upamiętnia 25. rocznicę serii w 2019 roku. Akita zadebiutuje nowym tomem 25 grudnia, pierwszym tomem nowelki od 4 lat

32. ZZA OCEANU: Pracownicy bloku programowego Toonami - Adult Swim ogłosili podczas transmisji na żywo Toonami Pre-Flight 15 listopada, że blok rozpocznie emisję anime SSSS.Gridman od Studio Trigger i Tsuburaya Productions w styczniu 2021 roku.


Premiera 12-odcinkowego anime SSSS.Gridman miała miejsce w październiku 2018 roku. Anime powstało w wyniku współpracy studia Trigger i Tsuburaya Productions - twórcy serii Ultraman i oryginalnej serii tokusatsu z lat 1993-1994 - Denkō Chōjin Gridman. Crunchyroll i Funimation transmitowały strumieniowo anime w trakcie jego emisji, a Funimation transmitowało również angielski dub dla anime.


Od tego czasu anime zainspirowało adaptację sceniczną, adaptację mangową, wiele spinoffów mangowych i nowelkę spinoff. Przedstawienie sceniczne zaplanowano na minioną wiosnę, ale odwołano je z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19).


Nadchodzący projekt anime SSSS.Dynazenon od Tsuburaya Productions i Trigger to najnowsza odsłona w „Gridman Universe”

33. Twórca mangi, Naoki Urasawa, stwierdził w komentarzach autora do tegorocznego 51. wydania magazynu Shogakukana - Weekly Big Comic Spirits: „Robię anime. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł to pokazać wszystkim”.


Urasawa rysuje mangę od 1981 roku. Viz Media wydała mangi Urasawy - 20th Century Boys (polskie wydanie od września 2018 roku), 21st Century Boys, Monster (polskie wydanie w latach 2014-17) i Pluto (polskie wydanie w latach 2011-13). Monster zainspirował anime w latach 2004-2005, a 20th Century Boys zainspirował trylogię filmową Live-Action w latach 2008-2009. Dodatkowo jego manga Yawara! A Fashionable Judo Girl zainspirowała serię anime z lat 1989-1992, film anime z 1992 i specjalne anime z 1996 roku. Projekt anime oparty na Pluto jest w trakcie prac

34. Tegoroczny, 50. numer magazynu Shueishy - Weekly Shonen Jump, ujawnił 16 listopada artystów przewodnich dla Dr. Stone: Stone Wars, drugiego sezonu anime Dr. Stone. Fujifabric (ED Ao Haru Ride, OP Space Brothers, OP Boruto, OP Silver Spoon sezon 2, ED Magi Sinbad no Bouken) wykona OP „Rakuen” (Paradise), a Hatena zaśpiewa ED „Koe?”. (Voice?). Weekly Shonen Jump ujawni więcej członków obsady serialu w 51. numerze 21 listopada.


Anime będzie miało premierę w styczniu 2021 roku. Crunchyroll będzie transmitować serię na całym świecie z wyjątkiem Azji, a Funimation będzie transmitować dub.


Pierwsze anime zadebiutowało w lipcu 2019 roku. Crunchyroll transmitowało pierwszy sezon, a Funimation transmitowało dub tego sezonu. Anime miało swoją premierę na Toonami w sierpniu 2019 roku

35. Oficjalna strona anime / serialu Live-Action Gal & Dino (Gal to Kyōryū) ujawniła 16 listopada, że program zostanie wznowiony ósmym odcinkiem 21 listopada o 25:30 (w rzeczywistości w niedzielę o godz. 1:30). Mirai Yokoda, influencer, będzie gościnną gwiazdą w segmencie Live-Action tego odcinka.


Seria opóźniła rozpoczęcie nowych odcinków w maju z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19), utrudniając część procesu produkcji serialu. Siódmy odcinek był najnowszym odcinkiem wyemitowanym 16 maja. Ponowna emisja serialu z odcinka pierwszego miała swoją premierę 3 października późnym wieczorem o 1:30 nad ranem (właściwie 4 października) na Tokyo MX i BS11.


Premiera anime odbyła się 4 kwietnia. Funimation transmituje serię Gal & Dino w ramach sezonu wiosennego 2020 w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Irlandii.


W obsadzie połowy anime znajdują się Miyuri Shimabukuro jako Kaede, Yūko Natsuyoshi jako przyjaciółka Kaede, Yamada, Youki Kudou jako starszy kolega Kaede w jej pracy w niepełnym wymiarze godzin oraz Seiichirō Yamashita jako chłopak Kaede Shōta.


Jun Aoki (Pop Team Epic) pełni funkcję kierownika scenariusza i reżysera serialu. Tōru Kanegae jest reżyserem dźwięku, Yasumasa Koyama jest uznawany za efekty dźwiękowe, Glovision jest producentem dźwięku, a Gin (Busted Rose) komponuje muzykę. King Records jest producentem muzycznym. Głównymi producentami są Kotaro Sudo i Shin Furukawa, a Riko Koarai i Akira Yonezawa. Firmy Space Neko Company i Kamikaze Douga są autorami animacji anime.


Historia mangi zaczyna się, gdy gyaru, czyli „gal”, o imieniu Kaede, przygarnia dinozaura i zaczyna z nim żyć w swoim pokoju. Dinozaur je ludzkie jedzenie, ogląda telewizję, a nawet lubi być modny.


Moriko Mori i Cota Tomimura, małżeństwo, zapoczątkowali mangę w Young Magazine Kodanshy w październiku 2018 r. Kodansha opublikował czwarty tom mangi 6 lipca.


Kodansha Comics wydał cyfrową licencję na mangę pod nazwą My Roomie Is a Dino. Czwarty tom zadebiutował 10 listopada.


Serial Live-Action ma również połowę Live-Action. Wersja Live-Action ma Kotaro Sudo odpowiedzialnego za scenariusze serii i HALO odpowiedzialne za produkcję. Artysta estradowy 8467 (Nana Yashiro) gra w Kaede w wersji Live-Action. OP adaptacji Live-Action jest taki sam jak anime

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Shirokuro na FB
 • Shirokuro na Tweeterze
 • Shirokuro na Instagramie

© SHIROKURO - November 2017. Created thx to wix.com