top of page

Spora liczba nowości

Tym razem mam dla was całkiem sporo nowości. Lista jest dość różnorodna. Jednocześnie jest również listą, w której żegnamy się, aż z 4 tytułami. Tak więc swoje ostatnie tomy prezentują nam: Oh! My Goddess (po 20 latach od wydania w Polsce 1 tomu), Teoria miłości, Silver Spoon (po 3 latach od ukazania się tomu 14) i Sekret Panny Watanuki.
Z totalnych nowości mamy natomiast:


Ghost in the Shell Comic Tribute - Krótkie historie w świecie GITS, stworzone przez wybranych znanych artystów.


Miejsce dla kochanków - Maya od dziecka przyjaźni się z Kazuhiko, swoim kuzynem. Co jednak, jeśli ich przyjaźń zacznie przeradzać się w miłość?


Miłość w Twoich oczach - Fujino już pięć razy zmieniał szkołę, a przez to stał się ekspertem od wymuszonego uśmiechu. Przez dwa tygodnie szczerzył się i bez problemu nawiązywał przyjaźnie. Pewnego dnia zobaczył na dachu śpiącego chłopaka. Był to "Szalony pies", którego bali się wszyscy uczniowie. Gdy obserwował go z daleka, ten otworzył oczy...


Odrodzona jako czarny charakter w grze Otome gdzie wszystkie ścieżki prowadzą do złego zakończenia - (Oficjalnie jest to manga o najdłuższym w Polsce tytule i chyba jednym z dłuższych w Japonii gdyż oryginalna jej nazwa wcale nie jest krótsza.) Odrodziła się jako czarny charakter w grze otome – Catarina?! Jedynymi zakończeniami, jakie mnie czekają, są wygnanie z kraju albo śmierć! Czyżby mój los został już przypieczętowany?! Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby uniknąć katastrofy! Oto początek komedii romantycznej o oszukiwaniu przeznaczenia!
Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page